• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 do 2900 km/m2 što sku - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 do 2900 km/m2 što sku - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 do 2900 km/m2 što skuplje lift

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 do 2900 km/m2 što skuplje lift" pronađeno 148 nekretnina - prosječna cijena 2.029 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 93.600 KM, 47,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik stana je opština Foča koja će dana 03.09.2020 godine u 11 časova, putem javne licitacije prodati stan. Sve potrebne informacije o licitaciji potražite na sajtu opštine Foča www.opstinafoca.rs.ba; ili klikom na sledeći link http://www.opstinafoca.rs.ba/2020/08/javni-oglas-za-prodaju-nepokretnosti-stana-u-sarajevu/....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 86.700 KM, 51,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Novog Grada/Bosanski Novi. Stan po strukturi jednosoban, posjeduje kuhinju sa trpezarijom, sobu, hodnik, kupaonu, ostavu i balkon. Stan je na na cetvrtom spratu zgrade koja posjeduje lift. Blizina pijace, granicnog prelaza, rijeke Une. Uz stan ide i pripadajuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 82.940 KM, 58,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju, dvostrano orijentisan sa predulazom iz haustora koji se zakljucava i pruza dodatnu sigurnost. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 27,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljivu i novu garsonjeru u Istočnom Sarajevu. Garsonjera se sastoji od jednesobe sa izdvojenom kuhinjom,ulaznog hodnika i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu od 6 zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet ugradbenih elemenata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, uredni papiri, koji se nalazi u Sarajevo - Novi Grad u naselju Alipašinu polju, Trg Zavnoja 29. Stan se sastoji od dnevnoga boravka, spavaće sobe, trepezarije, hodnika, kupaonice, kuhinje, balkona i podrumske prostorije. Stan se nalazi i solidnom stanju. POSEBAN SAT....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 77.000 KM, 48,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 76.690 KM, 30,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Garsonjera u strogom centru Sarajeva, 4. sprat, lift, loggia, parket, pogled na Miljacku, 3 min hoda do Katedrale ili do Bascarsije, 5 min do Skenderije. Moze da posluzi i kao poslovni prostor, npr advokatura ili sl. Odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 76.000 KM, 40,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoadaptiran stan od 40m2 u naselju cengic vila, gradacacka. Stan se nalazi na 5. spratu, manje stambene zgrade u cijoj se neposrednoj blizini nalaze 2 trgovacka centra, skola, obdaniste, pijaca, gradski prevoz i dom zdravlja. Stan se nalazi iznad trolejbuske stanice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 39,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ostavite kontakt telefon na moj mejl. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 74.400 KM, 42,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Solidarnosti. Stan je površine 42 m2 i nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijskim dijelom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 73.500 KM, 35,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan 35m2 na Cengic Vili neboder Vranica, 12 sprat, centralno grijanje,kablovska. Sastoji se od jedne sobe,kuhinje,hodnika i banje .Dva lifta sa velkim parkingom ispred zgrade,extra lokacija,sa blizinom doma zdravlja,poste,i vise trznih centara.vl.1/1, odmah useljiv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 68.500 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja garsonjeru u Istočnom Sarajevu Prodaje se garsonjera površine 36m2, na četvrtom spratu stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Radomira Putnika, naselje Lukavica, Istočno Sarajevo.Stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 68.000 KM, 34,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno i posebno moderno adaptiran, italijanski stil. Sve novo i izmijenjeno, svi kablovi, sve cijevi, i djelovi zida. Pod mermernog laminata sivo-plavo-terakota boje. Kupatilo maslinasto zeleno-bež-braon, sanitarije bež boje. Alu prozori, klizna vrata puno drvo bijele boje.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 67.000 KM, 32,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje namještenu – — Garsonjeru na Stupu površine 32 m2 – Garsonjera se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom. – Garsonjera ima balkon. – Grijanje je centralno sa vlastitim kalorimetrom. U neposrednoj blizini se nalaze: – Tramvajska pruga....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>