• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 što skuplje lift do 2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 što skuplje lift do 2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 što skuplje lift do 2000 KM/m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 što skuplje lift do 2000 km/m2" pronađeno 90 nekretnina - prosječna cijena 1.604 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.272 KM, 64,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu Prodaje se trosoban stan ukupne površine 63,76 m2 u ulici Karađorđeva,Istočno Sarajevo. Stan se nalazi na 5 spratu(mansarda). Stambena jedinica se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba nudi trosoban stan za prodaju u naselju Tibra II. Smješten na 13 ujedno i posljednjem spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi trosoban i sa balkonom, te posebno kuhinjom i ostavom. Povrsina stana 66 kvadrata a za cijenu pozovite svog agenta. Ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 136.000 KM, 65,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Alipasinom polju, A-Faza, adaptiran je prije 4 godine, nalazi se u neposrednoj blizini tramvajskih stanica. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 133.000 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Dvoiposoban stan na II spratu, 65m2, plus lodja, sentralno grijanje, jako uslovan n B fazi na Alipasinom polju. Telefon kontakt 033 545 503 / 061 537 029 POVRŠINA OBJEKTA: - Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 130.000 KM, 62,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu na Čengić Vili 1 kod Youth House centra, 61 m2 + krovna terasa od 40 m2. Stan je potpuno renoviran: vanjska i unutrašnja stolarija, blindirana vrata, klima, novo kupatilo, odvodi, dovodi, ugrađeni plakari, kuhinja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 128.700 KM, 66,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vrlo intresantan stan, ulica Ive Andrića Istočno Sarajevo. Stan je smješten na 4 spratu zgrade sa liftom i hradnje iz 2010 godine. Ono sta je intresantno je da stana nikada nije koristen, dakle bukvalno nov. Po strukturi je to trosoban stan sa velikim balkonom i suncane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 128.000 KM, 65,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Stupu.Stan je kompletno i kvalitetno namjesten.Ima 65m2 plus 11m2 dva balkona.Nalazi se na 6 spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje,spavace sobe,djecije ili radne, ostave, hodnika, kupatila i posebno toaleta.Stan je osiguran, pod video nadzorom.U zgradi imaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 122.000 KM, 64,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

adaptiran stan 64m Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Hrasno, 122.000 KM, 57,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 66,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m², u novogradnji na izvrsnoj lokaciji, prilagođen urbanom načinu življenja u Vogošći, Sarajevo. Stan posjeduje: kuhinju i dnevni boravak, 2 spavaće sobe, toilet i kupaonicu te hodnik. Smješten je u samom centru Vogošće u neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 108.000 KM, 57,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem dvosoban stan površine 57 m2 na Grbavici. Stan se nalazi u Grbavičkoj ulici, na petom spratu u zgradi sa šest spratova. Zgrada ima lift. Dvostrano je orjentisan. Ima zastakljenu jednu od dvije velike terase. Stan sadrži dvije sobe kuhinju sa trpezarijom, hodnik i prostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 106.428 KM, 51,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona i kupatila.Dvostrane orijentacije. Sunčana strana. Stan se nalazi na 1 spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Alipasino polje, B faza, Semira Fraste, trosoban stan visoko prizemlja, površina stana - 64 M2 + 6 M2 balkon + pripadajuca podrumska ostava, stan je adaptiran, vlasništvo cist 1/1, prodaja bez posrednika, vlasnik u stanu, cijena povoljna 105 000 KM Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 105.000 KM, 50,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan u ulici Marka Marulica na Dolac Malti na 6. spratu Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam trosoban stan na Alipašinom polju. Površina stana je 64 m2 (stvarna 78 m2). Stan posjeduje veliki hodnik, ostavu, veliki dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo, dvije spavaće sobe i ložu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 66,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 99.000 KM, 45,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.000 KM, 56,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na otoci 56m2 + balkon. Stan se sastoji od dnevne sobe i jedne spavače sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila + podrum. 11 sprat (2 lifta). Pločice u stanu su sve promijenjene i potrebno je samo da se u stanu promijeni stolarija. Mogučnost proširenja stana,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlično pozicioniran dvosoban stan novije gradnje u Istočnom Sarajevu Stan se nalazi na trećem spratu manje stambeno-poslovne zgrade izgrađene 2007. godine koja posjeduje lift. Strukturom je dvosoban i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

47m2; Alipašino (Geteova-kod malog"Merkatora"); jednoiposoban; dobro stanje; III kat; 48.000 EURA;prazan;1/1;parking ispred zgrade;komšiluk odličan;lift u funkciji; Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 93.600 KM, 47,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik stana je opština Foča koja će dana 03.09.2020 godine u 11 časova, putem javne licitacije prodati stan. Sve potrebne informacije o licitaciji potražite na sajtu opštine Foča www.opstinafoca.rs.ba; ili klikom na sledeći link http://www.opstinafoca.rs.ba/2020/08/javni-oglas-za-prodaju-nepokretnosti-stana-u-sarajevu/....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 90)

<< <1 2 3> >>