• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3100 km/ - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3100 km/ - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3100 km/m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3100 km/m2" pronađeno 432 nekretnina - prosječna cijena 2.119 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • terasa
    • podrum
    • useljiva
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 75.000 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor od.33,10 m2 Sarajevo,Grbavica,ul.Kemala Kapetanovica br.47 Mali poslovni centar,izgraden od cvrstog materijala. Prostor izgraden u dva nivoa/prizemlje sa galerijom/ Pogodan za malu privredu,trgovinu,zanatstvo,biro,usluzne djelatnosti i dr. Razvedena infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.000 KM, 33,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

1-sobni stan 33(m2) useljiv (cist, nov laminat pod postavljem, novi bojler, itd) u stambenoj zgradi na visokom prizemlju. Odlicna prometna povezanost. 66,000KM. Nije agencija. Za vise informacija posaljite e-mail ahmp10@gmail.com Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u blizini autobuske okretaljke na Dobrinji. Stan je garsonjera i nalazi se u prizemlju. Sastoji se od dnevne i male spavace sobe. Kuhinja je u sklopu hodnika. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

34 m2 visoko prizemlje adaptiran komplet ( laminat , prozori , vrata, ugradjen americki plakar , ugradbena kuhinja sa elementima placeno 10000 KM , mjerac za vodu, ) cijena 70.000 KM BROJ. TEL 061 029 843 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 68.000 KM, 34,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno i posebno moderno adaptiran, italijanski stil. Sve novo i izmijenjeno, svi kablovi, sve cijevi, i djelovi zida. Pod mermernog laminata sivo-plavo-terakota boje. Kupatilo maslinasto zeleno-bež-braon, sanitarije bež boje. Alu prozori, klizna vrata puno drvo bijele boje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 35,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 7,00x6,00m sa okućnicom površine 305m². Nalazi se u naselju Vlakovo u jako mirnom dijelu sa prelijepim pogledom. Imanje je komplet ograđeno te posjeduje priključke kako za struju tako i za vodu. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika, WC-a kao i spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 73.500 KM, 35,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan 35m2 na Cengic Vili neboder Vranica, 12 sprat, centralno grijanje,kablovska. Sastoji se od jedne sobe,kuhinje,hodnika i banje .Dva lifta sa velkim parkingom ispred zgrade,extra lokacija,sa blizinom doma zdravlja,poste,i vise trznih centara.vl.1/1, odmah useljiv,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 65.000 KM, 35,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo jednosoban stan (novogradnja) u Vogošći, u Radića potoku, stotinjak metara od samog centra u mirnom prirodnom zelenilu. Stan se nalazi na trećem spratu i ima balkon. Površina stana je 35 m2. Stan je orjentisan zapadno, osunčan sa lijepim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 68.500 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja garsonjeru u Istočnom Sarajevu Prodaje se garsonjera površine 36m2, na četvrtom spratu stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Radomira Putnika, naselje Lukavica, Istočno Sarajevo.Stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 59.500 KM, 36,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u tržnom centru Saraj polje u Vojničkom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Pogodan za višestruke namjene. Uredni papriri sa upotrebnom dozvolom. Dirrektan pristup sa ulice. Parking ispred prostora. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 101.100 KM, 37,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u zgradi novije gradnje od 38m2 pozicioniran u Istočnom Sarajevu Ul Ive Andrića na odličnoj lokaciji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 82.000 KM, 37,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu u Blažuju, ulica Mitrići, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od centra Ilidže i samo 800 m od magistralnog puta od Ilidže prema Mostarskom raskršću. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran, a ukupna....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice I.Sarajevo. Namjesten i veoma kratko koristen, nedavno ugradjena nova protiv provalna vrata i novi PVC prozori s rolo zavjesama. Stan ima i ostavu na istoj etaži. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 75.700 KM, 37,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor u ulici Srpskih vladara, Istočna Ilidža. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor u ulici Srpskih vladara, Istočna Ilidža. Nekretnina površine 37m2 se nalazi u prizemlju objekta preko puta autobuske stanice. Grijanje u prostoru je plin. Pogodan prostor za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 114.000 KM, 38,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan površine 38m2 čine ulazni hodnik, kuhinja s trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 3. spratu zgrade novije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.800 KM, 38,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Novog Grada/Bosanski Novi. Stan po strukturi jednosoban, posjeduje kuhinju sa trpezarijom, sobu, hodnik, kupaonu, ostavu i balkon. Stan je na na cetvrtom spratu zgrade koja posjeduje lift. Blizina pijace, granicnog prelaza, rijeke Une. Uz stan ide i pripadajuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 38,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan površine 38m2. Stan krasi povoljna zapadna orjentacija, koja mu daje obilje svjetlosti i prozračnosti. Ono što u velikoj mjeri poboljšava komfor je lijep balkon na koji se izlazi iz dnevnog boravka. Veoma jednostavnim građevinskim zahvatom moguće je izmjestiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u trznom centru u Vojniclom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Galerija celicne konstrukcije sa betonskom plocom. Struja, voda, telefon, klima uredjaj, parking prostor. Stalni objekat. Pogodan za visestruke namjene. Uredni papiri. Cijena nije fiksna moze se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 62.000 KM, 38,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kucu od 38 kvadrata adaptirana novo sve u starom gradu kod Sarajevske pivare na megari 061245700 62 000km Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.500 KM, 39,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan u suterenu na odličnoj lokaciji, Otoka. Stan površine 39 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i kupatilo. BLINDO vrata, PVC stolarija, na prozorima su postavljeni gelenderi....