• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3000 km/ - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3000 km/ - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3000 km/m2 grijanje na plin

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 što manje do 3000 km/m2 grijanje na plin" pronađeno 120 nekretnina - prosječna cijena 2.071 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • okućnica
    • renoviran
    • 3.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 63.000 KM, 21,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep jednoiposoban stan na Mejtašu, ulica Mehmed - paše Sokolovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prizemlju/suterenu manje stambene zgrade koja posjeduje zasebnu baštu. Raspolaže površinom od 21 m2 (upisana u ZK) dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 90.000 KM, 29,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u ulici Jukićeva Stan se nalazi u stambenoj zgradi na drugom i posljednjem spratu.Stan je po strukturi jednosoban ukupne površine 29 m. Čine ga hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo te jedna soba.Na zgradi je prije dvije godine zamijenjen krov. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, u dobrom stanju, pogodan za stanovanje uz manju adaptaciju, 29m2, iznad Pivare, veoma blizu Carsije Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Švrakino Selo, 52.000 KM, 29,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u stambeno poslovnom naselju Švrakino selo, u blizini Policijske stanice. Stan je veličine 27 m2, nalazi se na 4. spratu i cini ga dnevni boravak s trpezarijom, kuhinjom, kupatilom i hodnikom. Stan je renoviran i ima sve potrebne priključke. Vanjska stolarija je od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Gorica, 85.000 KM, 31,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan u prizemlju sa posebnim ulazom s vana. Nalazi se u blizini Druge Gimnazije, pored zgrade Vlade FBiH. Stan je nedavno kompletno adaptiran uključujući sve instalacije. Pogodan i kao poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, 88.000 KM, 33,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ATRAKTIVAN jednosoban stan na Višnjiku kod ukcs-a, ulica Zaima Šarca, opština Centar - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na drugom (2) spratu zgrade trospratnice bez lifta, a raspolaže površinom od 33 m2. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.000 KM, 33,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

1-sobni stan 33(m2) useljiv (cist, nov laminat pod postavljem, novi bojler, itd) u stambenoj zgradi na visokom prizemlju. Odlicna prometna povezanost. 66,000KM. Nije agencija. Za vise informacija posaljite e-mail ahmp10@gmail.com Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u blizini autobuske okretaljke na Dobrinji. Stan je garsonjera i nalazi se u prizemlju. Sastoji se od dnevne i male spavace sobe. Kuhinja je u sklopu hodnika. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor u ulici Srpskih vladara, Istočna Ilidža. Nekretnina površine 37m2 se nalazi u prizemlju objekta preko puta autobuske stanice. Grijanje u prostoru je plin. Pogodan prostor za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 62.000 KM, 38,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kucu od 38 kvadrata adaptirana novo sve u starom gradu kod Sarajevske pivare na megari 061245700 62 000km Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 95.000 KM, 39,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, površine 39 kvadratnih metara, smješten je u Sarajevu, na Grbavici. Lokacija veoma atraktivna i mirna, sa puno zelenila. Stan se nalazi u blizini trolejbuske stanice (udaljen tri trolejbuske stanice od centra grada). U radijusu od 100m se nalaze škola, šoping centar....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 39,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ostavite kontakt telefon na moj mejl. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kuću u Starom Gradu kod Sarajevske pivare.Blizina tramvajskog i trolejbuskog prevoza, Doma zdravlja, škole i pijace. Informacije na tel. 070 235 647 od 16 do 20 sati. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća u Starom Gradu pored Sarajevske pivare. Blizina tramvajskog prevoza, Doma zdravlja, pijace i škole. Informacije na tel. 070 235647 0d 16 do 20 sati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U prilici smi ponuditi vam ostvarenje vaših biznis snova - mali stan u ravnom dijelu sarajevskog centra, na omiljenom Marijin Dvoru. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi na uglu ulica Kranjčevićeva i Fra Anđela Zvizdovića. Na četvrtom je, ne i posljednjem, spratu u zgradi bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alifakovac, 109.000 KM, 43,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u ulici Alifakovac 43m2, po organizaciji izuzetno funkcionalno rasporedjen. Stan se sastoji od dnevne I spavace sobe, kuhinje, kupatila I hodnika. Kontakt telefon 060/ 337-4112. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 80.000 KM, 43,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 45,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

MIJENjAM / PRODAJEM STAN U SARAJEVU!!! U mirnom dijelu grada,novogradnja,dvokatna zgrada sa sest stanova. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,suncana strana povrsine 45m2 + 14m2 pripadajuceg podruma + parking mjesto. Od prostorija: hodnik,kupatilo,kuhinja,dnevna sa baklonom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 120.000 KM, 46,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

extra ureden stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?