• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 580000 km balkon do 80 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 580000 km balkon do 80 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 580000 km balkon do 80 m2 do 5000 km/m2 Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 580000 km balkon do 80 m2 do 5000 km/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 79,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 410.000 KM, 82,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u suhom centru Grada!!! Stan je trosoban, ima 82 m2 a podrazumjeva: - veliki dnevni boravak; - veliku spavaću sobu; - malu spavaću sobu; - kuhinja sa trpezarijom; - hodnik; - toalet/kupatilo; - terasa; Stan je u solidnom stanju, te za osnovno stanovanje nisu potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 270.000 KM, 54,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan sa garažnim mjestom na Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 325.000 KM, 65,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje parcijalno renoviran trosoban stan izuzetno lijepog rasporeda na Alipašinom Polju "A faza" , ulica Trg međunarodnog prijateljstva, općina Novi Grad - Sarajevo. Stan je pozicioniran na 12 spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 84,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje izvanredan stan na odličnoj lokacijiStan se nalazi u stambenom objektu na VI i posljednjem spratu u naselju Mejtaš.Po strukturi stan je četverosoban odlične dispozicije, veoma funkcionalan ukupne kvadrature 84 m2. Stan je dvostrano orijentisan tako da ima dosta....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 84,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Pejton u ulici Edhema Eke Džubura. Stan površine je 84 m2 + dva balkona i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 430.000 KM, 88,00 m2 cca 4890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom, ulica Merhemića trg, donje Ciglane, Općina Centar. Stan čine dnevni boravak s trpezarijom i izlazom na veliki ustakljeni balkon, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.900 KM, 84,00 m2 cca 5020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten vrhunski trosoban stan u Sarajevo Toweru Trosoban stan površine 83.50m2, na 24 spratu Sarajevo Towera na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, naselje Malta, općina Novo Sarajevo. Stan se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 580000 km balkon do 80 m2 do 5000 km/m2 (510)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)