• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 580000 km balkon Zadnjih 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 580000 km balkon Zadnjih 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 580000 km balkon Zadnjih 7 dana okućnica

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 580000 km balkon zadnjih 7 dana okućnica" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 550000 KM (malo jeftiniji)
    • 600000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 500.000 KM, 96,00 m2 cca 5210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, KUĆA SA OKUĆNICOM, STARI GRAD, SARAJEVO ; Alarm Balkon Garaza Grijanje plinsko Internet PRODAJA, KUĆA SA OKUĆNICOM, STARI GRAD, SARAJEVO.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 370.000 KM, 360,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od 4 sprata: Podrum, prvi sprat (poslovno-stambeni prostor), drugi I treći sprat (stambeni prostor). Svaki sprat ima zaseban ulaz I zasebne priključke (struja, voda, grijanje). Instalacija grijanja je centralna na struju ili plin. Svaki sprat ima podno grijanje. Ulaz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 370.000 KM, 300,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Gornjovakufskoj, netom iznad tranzita, Rental prodaje super porodičnu kuću koja broji četiri etaže. Poboljšanjem infrastrukture i puta u Mjesnoj zajednici Gornji Kovačići ( kao i povoljnim položajem parcele), kuća je silom prilika "pripala" završetku ulice Radnička. Lokacijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 365.000 KM, 300,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Buća Potok, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # kuća se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti od tibrinih zgrada u B.Potoku, škola, apeteka, pekara Sito i Nafaka, super i minimarketa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 340.000 KM, 460,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u Otesu (Ilidza), kuća ima 460m² stambene površine dok je parcela velika 1677m². Imanje je ograđeno te posjeduje sve priključke voda, struja , kanalizacija kao i trofazna struja. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Raspored prostorija je poprilično....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 580000 km balkon okućnica (48)
  • sarajevo nekretnine do 580000 km balkon zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)