• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 5700 km/m2 balkon barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 5700 km/m2 balkon barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 5700 km/m2 balkon barem 80 m2 komforan što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 5700 km/m2 balkon barem 80 m2 komforan što skuplje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.305 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 970.000 KM, 400,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana kuća površine 400 m² sa prelijepom baštom i garažom, smještena u ulici Bardakčije, naselje Bjelave, općina Centar, Sarajevo. Ova nekretnina predstavlja idealno rješenje za one koji traže udoban i komforan život u mirnom i sunčanom dijelu grada, a pritom žele biti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 450.000 KM, 78,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 78 metara kvadratnih, u naselju Grbavica. Lokacija stana je izvrsna i poželjna za stanovanje iz razloga što je Grbavica idealna za porodicu, zbog dosta zelenila koje je okružuje, kao i ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za život. Ovaj komforan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 5700 km/m2 balkon barem 80 m2 komforan što skuplje'
408.849 KM
390.000 KM
269.900 KM
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 449.833 KM, 106,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 393.822 KM, 110,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 389.048 KM, 98,00 m2 cca 3970 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Hamze Hume, odmah preko puta Općine Centar, u samom srcu sarajevskog gradskog života prodajemo fantastičan potkrovni stan. Ova nekretnina ima puno vrlina, pa krenimo redom: Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade s novim vanjskim vratima i promijenjenom stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 312.945 KM, 82,00 m2 cca 3820 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 93,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo veliki porodični stan u centru Hrasnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade građene 1991. godine, bez lifta. I to mu je jedina mana. Sve ostalo su vrline: komforan dnevni boravak, dvostrano organizirana kuhinja, prostrana trpezarija, tri spavaće sobe, veliki hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 84.400 KM, 79,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje trosoban stanStan se nalazi na odličnoj lokaciji i poziciji u naselju Dolac malta. Stan je u ulici Envera Šehovića u stambenom objektu na drugom spratu. Po strukturi stan je komforan trosoban ukupne površine 79 m2. Kompletan stanje zapadno orijentisan, lijepo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 83,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Danas nudimo stan bez mane. Riječ je o velikom trosobnom stanu u Franjevačkoj ulici, na donjem dijelu Bistrika. Ovaj stan na sedmom spratu uredne zgrade s liftom očarat će vas najprije svojom dispozicijom i pogledom. S jedne strane pružila se čaršija, s druge dominiraju autentična....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)