• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 7 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 7 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 7 dana do 80 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 7 dana do 80 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 5.438 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
    • do 4300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 288.982 KM na 287.504 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 287.504 KM, 68,00 m2 cca 4230 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 288.982 KM
16.05.2026 - 287.504 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)