• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana p - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana p - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.957 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 402.900 KM dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 402.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 484.500 KM
15.04.2026 - 474.300 KM
10.05.2026 - 402.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 395.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 395.000 KM, 55,00 m2 cca 7180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 475.000 KM
15.04.2026 - 465.000 KM
05.05.2026 - 395.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana pala cijena'
80.000 KM
 
-6%

Promjena cijene sa 350.000 KM na 330.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 330.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 350.000 KM
15.05.2026 - 330.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m², smješten na II spratu kvalitetne stambene zgrade novije gradnje (stara cca 10 godina), u ulici Nikole Tesle, Istočno Sarajevo. ; Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m²,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 663.000 KM na 601.800 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 601.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 816.000 KM
01.02.2026 - 703.800 KM
10.04.2026 - 601.800 KM
19.04.2026 - 663.000 KM
11.05.2026 - 601.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na tri etaže u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Vogošćanskih odreda. ; Vogošća .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)