• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana do 80 m2 parket

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana do 80 m2 parket" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 350.000 KM, 80,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 80 m² u osnovi, na dvije etaže (P+Ptk) sa lijepo uređenim dvorištem i voćnjakom ukupne površine 1931 m2. Ista se nalazi u ulicu Gornje Vlakovo, općina Ilidža, Sarajevo. Izgrađena je 2005.godine. Kuća se sastoji se od: PRIZEMLJE: Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 339.000 KM, 80,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan smješten u naselju Breka, ulica Juraja Najtharta, općina Centar. Stan površine 80m2 se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika, degažmana, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 335.000 KM, 80,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 488.378 KM, 79,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran trosoban stan ukupne površine 78,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dva balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 79,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 78,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan na dvije etaže u Sarajevu, općina Novo Sarajevo u ulici Fra Matije Divkovića. Stan je površine 78 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dvije etaže, dva zasebna stana površine 39 m2 koji su spojeni u jedan. I....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 80 m2 parket (253)
  • sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana parket (2)
  • sarajevo nekretnine do 560000 km zadnjih 14 dana do 80 m2 (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)