• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 zad - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 zad - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 zadnjih 7 dana 50 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 zadnjih 7 dana 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 105.000 KM, 50,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

nedavno renoviran prostor 1/1 velika avlija bascarsija sarajevo .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prostor se nalazi kod galerije Novi Hram velika avlija Bascarsija.Ulaz u prostor je iz prelijepog parka,nedavno renoviran kao sto se moze vidjeti i na slikama,takodje posjeduje i podrum kao magacin.Svi papiri su uredu zk izvadak1/1i nema tereta.Trenutno .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 176.715 KM, 50,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 187.500 KM, 50,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje stan kakav ste odavno tražili. U maloj zgradi od ukupno dva sprata nudimo vam renoviran i trostrano orijentiran dvoiposoban stan. Nalazi se na posljednjem drugom spratu (ali iznad je tavan, da ne brinete hoće li prokisnuti ;-) i čine ga hodnik iz kojeg se ulazi u svaku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 72.000 KM, 50,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje,pogodan za poslovni prostor(npr. ordinacije) Mogućnost proširenja,ostava u potkrovlju. Skoro adaptiran. Pet minuta do centra Ilidze. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 50,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan na dobrinji 1 renoviran na 1 spratu. Stan je jednoiposoban od 50 kvadrata i nalazi se Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 185.000 KM, 50,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica nedaleko od grada.Pogled na stranu Al.Mosta i na Fojnicu.Gradski prevoz.Vocnjak.Dnevni sa kaminom.Dvije male spavace sobe.Kupatilo, kuhinja, teras, Garaza.Struja, voda, kablovska.,telefon. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 50 m2 (161)
  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 zadnjih 7 dana (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com