• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 pod - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 pod - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 podrum parking Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 podrum parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 449.971 KM na 447.671 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Koševo, 447.671 KM, 106,00 m2 cca 4220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 494.993 KM
20.11.2025 - 495.449 KM
21.11.2025 - 494.917 KM
22.11.2025 - 495.753 KM
23.11.2025 - 494.816 KM
25.11.2025 - 481.271 KM
26.11.2025 - 480.706 KM
27.11.2025 - 480.019 KM
28.11.2025 - 479.970 KM
29.11.2025 - 480.240 KM
30.11.2025 - 479.872 KM
02.12.2025 - 480.657 KM
03.12.2025 - 480.363 KM
04.12.2025 - 480.093 KM
05.12.2025 - 479.945 KM
09.12.2025 - 480.043 KM
10.12.2025 - 479.994 KM
11.12.2025 - 479.896 KM
12.12.2025 - 480.412 KM
13.12.2025 - 480.068 KM
14.12.2025 - 479.994 KM
16.12.2025 - 480.068 KM
17.12.2025 - 480.510 KM
18.12.2025 - 480.313 KM
19.12.2025 - 479.945 KM
20.12.2025 - 480.068 KM
23.12.2025 - 480.583 KM
24.12.2025 - 479.626 KM
25.12.2025 - 479.798 KM
26.12.2025 - 479.307 KM
30.12.2025 - 480.019 KM
31.12.2025 - 479.945 KM
06.01.2026 - 480.019 KM
07.01.2026 - 479.847 KM
08.01.2026 - 480.019 KM
10.01.2026 - 479.994 KM
11.01.2026 - 479.626 KM
13.01.2026 - 479.872 KM
14.01.2026 - 480.510 KM
15.01.2026 - 480.461 KM
16.01.2026 - 479.823 KM
18.01.2026 - 480.019 KM
21.01.2026 - 479.577 KM
22.01.2026 - 480.387 KM
23.01.2026 - 480.043 KM
24.01.2026 - 479.872 KM
27.01.2026 - 473.534 KM
28.01.2026 - 474.091 KM
29.01.2026 - 474.358 KM
30.01.2026 - 473.461 KM
31.01.2026 - 473.025 KM
01.02.2026 - 473.849 KM
02.02.2026 - 473.970 KM
03.02.2026 - 474.042 KM
04.02.2026 - 473.897 KM
05.02.2026 - 473.218 KM
06.02.2026 - 474.358 KM
07.02.2026 - 474.067 KM
08.02.2026 - 473.703 KM
10.02.2026 - 473.970 KM
11.02.2026 - 473.485 KM
12.02.2026 - 473.849 KM
13.02.2026 - 473.776 KM
14.02.2026 - 474.115 KM
15.02.2026 - 473.970 KM
17.02.2026 - 473.727 KM
18.02.2026 - 473.946 KM
19.02.2026 - 474.261 KM
20.02.2026 - 473.994 KM
21.02.2026 - 474.018 KM
22.02.2026 - 473.800 KM
25.02.2026 - 474.018 KM
26.02.2026 - 473.994 KM
27.02.2026 - 469.105 KM
28.02.2026 - 469.826 KM
01.03.2026 - 469.922 KM
04.03.2026 - 470.283 KM
05.03.2026 - 469.994 KM
06.03.2026 - 470.283 KM
08.03.2026 - 469.826 KM
10.03.2026 - 467.519 KM
12.03.2026 - 469.826 KM
14.03.2026 - 469.994 KM
16.03.2026 - 469.898 KM
17.03.2026 - 469.970 KM
20.03.2026 - 469.850 KM
21.03.2026 - 469.586 KM
22.03.2026 - 469.994 KM
24.03.2026 - 469.658 KM
25.03.2026 - 469.922 KM
28.03.2026 - 470.379 KM
29.03.2026 - 471.604 KM
30.03.2026 - 470.018 KM
31.03.2026 - 470.115 KM
01.04.2026 - 469.394 KM
02.04.2026 - 470.259 KM
03.04.2026 - 470.091 KM
04.04.2026 - 470.139 KM
05.04.2026 - 469.273 KM
07.04.2026 - 470.307 KM
09.04.2026 - 470.235 KM
10.04.2026 - 470.066 KM
11.04.2026 - 471.196 KM
12.04.2026 - 469.874 KM
14.04.2026 - 469.706 KM
15.04.2026 - 469.970 KM
17.04.2026 - 469.850 KM
19.04.2026 - 469.922 KM
22.04.2026 - 469.129 KM
23.04.2026 - 469.634 KM
24.04.2026 - 469.850 KM
25.04.2026 - 470.451 KM
26.04.2026 - 470.691 KM
27.04.2026 - 469.994 KM
28.04.2026 - 470.763 KM
29.04.2026 - 469.514 KM
30.04.2026 - 469.946 KM
01.05.2026 - 470.187 KM
02.05.2026 - 471.701 KM
03.05.2026 - 470.475 KM
05.05.2026 - 449.833 KM
06.05.2026 - 450.247 KM
07.05.2026 - 449.925 KM
09.05.2026 - 451.329 KM
10.05.2026 - 449.856 KM
12.05.2026 - 449.971 KM
13.05.2026 - 450.017 KM
15.05.2026 - 449.971 KM
16.05.2026 - 447.671 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 172.000 KM, 41,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman na prizemlju površine 41m2 u objektu Marigona SUN&SNOW Bjelašnica. Apartman površine 41m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 309.890 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju sa garažom na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 81,55m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na trećem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 470.000 KM, 128,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se fantastican stan od 128m2 na Merhemica trgu.Stan se nalazi na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Trostrano je orijentiran i savrseno osvijetljen tokom citavog dana.Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od cca 10m2,trpezarije,kuhinje,cetiri....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 podrum parking (217)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)