• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 pod - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 pod - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 podrum Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 podrum najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.000 KM, 74,00 m2 cca 4390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na visokom prizemlju zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan istok - zapad. Površinu stana 74 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 32,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je uradjen,ima plinsko grijanje radijatori,posjeduje podrum i tavanski prostor, papiru uredu, sve je blizu, škole, tramvaj, kombi, pijace. Cijena 140000KM, Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 116,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvospratnu kuću u mirnom dijela naselja Gorica, općina Centar. Kuća u svojoj površini od 116m2 se prostire na dvije etaže i sastoji se od četiri velike prostorije (sobe), stubišta, dva kupatila. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 331.100 KM, 77,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski penthouse apartman sa dvije spavaće sobe u uknjiženom, useljivom novoizgrađenom objektu na olimpijskoj ljepotici Bjelašnici. Apartman površine 77m2 se sastoji od dvije etaže. Prvu etažu čine dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 172.000 KM, 41,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman na prizemlju površine 41m2 u objektu Marigona SUN&SNOW Bjelašnica. Apartman površine 41m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 403.760 KM, 100,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 100m2 (osnova 57m2) i sastoji si iz tri etaže (prizemlja, sprata i potkrovnog dijela). Kuća se nalazi na parceli površine 2240 m2. Na prizemlju kuće nalazi se garaža i ostava - šupa. Sprat se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlaza na veliku terasu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 324.000 KM, 81,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan s baštom, ulica Husrefa Redžića, donje Ciglane, Općina Centar. Stan čine dnevni boravak s trpezarijom i izlazom u baštu, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo, toalet, špajz, ulazni hodnik i degažman.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 560000 km do 4400 km/m2 podrum (346)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)