• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 550000 km balkon 80 m2 najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 550000 km balkon 80 m2 najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 550000 km balkon 80 m2 najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 550000 km balkon 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 520000 KM (malo jeftiniji)
    • 570000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 339.000 KM, 80,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan smješten u naselju Breka, ulica Juraja Najtharta, općina Centar. Stan površine 80m2 se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika, degažmana, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan u strogom centru, blizu vijecne vatre. nedavno u potpunosti renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.900 KM, 80,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica sa 28.000m2 zemlje. Vikendica je 6,00x5,00m i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizelju se nalaze ostava i garaža (garaža je prefunkcionisana u ljetnu kuhinju), na prvom spratu se nalazi dnevni boravak, niša, hodnik i kupatilo, dok se u potkrovlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 335.000 KM, 80,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 441.000 KM, 80,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 80 m2 nalazi se na parceli površine 325 m2 + 161 m2 zemljišta sa pravom korišćenja. Kuća se sastoji iz dvije etaže. I etaža površine 40 m2 po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 550000 km balkon 80 m2 (148)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)