• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 520000 km balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 520000 km balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 520000 km balkon najnovije 50 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 520000 km balkon najnovije 50 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 490000 KM (malo jeftiniji)
    • 540000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.900 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom odličnog rasporeda površine 54m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade bez lifta, ulica Prijedorska, Aneks, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 189.900 KM, 54,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan sa Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ustakljenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 110.000 KM, 54,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 54 m2 na Čengić Vili u ul. Gradačačka 130. Stan se nalazi na četvrtom spratu au sastoji se od: – Dnevnog boravka – Spavaće sobe – Kuhinje sa trpezarijom – Ostave – Kupatila i – Balkona Stan je dobro osvijetljen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 474.320 KM, 54,00 m2 cca 8780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površina je 54 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 42.000 KM, 54,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Čengić Vili, ulica Džemala Bijedića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina se nalazi na 4.spratu zgrade bez lifta, dvostrane je orijentacije i u svojoj površini od 54m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.800 KM, 54,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Vogošći, ulica Partizanskog odreda Zvijezda, općina Vogošća, kanton sarajevski. Stan se nalazi na prvom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 129.000 KM, 54,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovica na izvrsnoj lokaciji u blizini Shoping-a povrsine 54m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i balkona. Stambeni objekat posjeduje svoj podrum. Vlasnistvo je 1\1. Zgrada je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 520000 km balkon 50 m2 što veće (104)
  • sarajevo nekretnine do 520000 km balkon najnovije što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)