• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 kli - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 kli - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 klima Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 480000 KM (malo jeftiniji)
    • 530000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 58,00 m2 cca 7100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. Stan je površine 58 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 183.000 KM, 58,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude za prodaju izdvaja komforan dvosoban stan na Stupu u kompleksu Tibra 1, ulica Dr.Silve Rizvanbegović. Nekretnina se nalazi na 10. spratu objekta sa dva lifta i površina od 58m2 se sastoji od: - Ulazni Hodnik - Dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.500 KM, 58,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 57,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 57kvm+L, XVI sprat od XVIII, spavaća i dnevna soba, koja ima izlaz na ložu od 4kvm, kuhinja sa trpezarijom, ostava i odvojen WC i kupatilo, klima, šestokomorni PVC prozori sa termo staklom, žaluzine, blind vrata, centralno grijanje. Dva potpuno nova lifta. Orijentisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju super dvosobnog stana sa balkonom i garderoberom. Smjesten u naselju Tibra 1, Buca Potok. Drugi sprat i 56 m2. Stan je potpuno sređen i opremljen, nanovo urađeno kupatilo, kamin, klima, blindo vrata, opremljena kuhinja, U nastavku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 173.000 KM, 56,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan austrougarske gradnje u Centru Stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice koja ne posjeduje lift. Nekretnina je uknjižena sa 56 m2 ( zk) međutim, stvarna površina je veća. Sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 klima (75)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)