• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 do 2800 KM/m2 adaptiran

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 510000 km lift do 60 m2 do 2800 km/m2 adaptiran" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 2.040 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 250000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 58,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Marindvoru u blizini svih važnijih institucija, kampusa i autobuske stanice. Ulaz na interfon uz videonadzor, uređeno stubište i nove liftove. Stan se prodaje namješten ili nenamješten (po dogovoru). Stan u iznimno dobrom stanju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 61,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 61 m2+dva balkona,renoviran,kablovska,blindirana vrata,III sprat (ukupno 6) Vlasnik 1/1. Uredna dokumentacija. Cijena 2600KM/m2 (vrijedi pogledati) 033/523-663; 061/260-596 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.000 KM, 62,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan na Dobrinji. Stan ima dvije spavace, dnevnu, terpezariju, garderober i balkon. Stan se nalazi za 6om spartu u zgradi sa liftom. Za svu info, obratite se agenciji: https://www.locus.ba/search/listing/6110 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

extra adptiran stan prije 3 godine Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 130.000 KM, 62,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu na Čengić Vili 1 kod Youth House centra, 61 m2 + krovna terasa od 40 m2. Stan je potpuno renoviran: vanjska i unutrašnja stolarija, blindirana vrata, klima, novo kupatilo, odvodi, dovodi, ugrađeni plakari, kuhinja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 136.000 KM, 65,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Alipasinom polju, A-Faza, adaptiran je prije 4 godine, nalazi se u neposrednoj blizini tramvajskih stanica. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 68.000 KM, 34,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno i posebno moderno adaptiran, italijanski stil. Sve novo i izmijenjeno, svi kablovi, sve cijevi, i djelovi zida. Pod mermernog laminata sivo-plavo-terakota boje. Kupatilo maslinasto zeleno-bež-braon, sanitarije bež boje. Alu prozori, klizna vrata puno drvo bijele boje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 122.000 KM, 64,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

adaptiran stan 64m Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 76.000 KM, 40,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoadaptiran stan od 40m2 u naselju cengic vila, gradacacka. Stan se nalazi na 5. spratu, manje stambene zgrade u cijoj se neposrednoj blizini nalaze 2 trgovacka centra, skola, obdaniste, pijaca, gradski prevoz i dom zdravlja. Stan se nalazi iznad trolejbuske stanice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 66,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Alipasino polje, B faza, Semira Fraste, trosoban stan visoko prizemlja, površina stana - 64 M2 + 6 M2 balkon + pripadajuca podrumska ostava, stan je adaptiran, vlasništvo cist 1/1, prodaja bez posrednika, vlasnik u stanu, cijena povoljna 105 000 KM Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 45.000 KM, 45,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 45m2.Stan je na 7 spratu imaju 2 lifta. Sastoji se od dvije manje sobe ,dnevnog boravka sa kuhinjom ,ostava,banja ,balkon.Stan je adaptiran i centralno je grijanje Stan je sunčan. U blizini se nalazi sve što je bitno .Trolejbus,tramvaj,škola, pijaca,općina, prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)