• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije 50 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije 50 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 54,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 110.000 KM, 54,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 54 m2 na Čengić Vili u ul. Gradačačka 130. Stan se nalazi na četvrtom spratu au sastoji se od: – Dnevnog boravka – Spavaće sobe – Kuhinje sa trpezarijom – Ostave – Kupatila i – Balkona Stan je dobro osvijetljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 107.500 KM, 54,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan, 54m2, Čengić Vila1, ulica Džemala Bijedića, 2 soban, balkon, centralno grijanje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, banje, hodnika i balkona. Okrenut je na dvije strane istok i zapad. Vanjska stolarija je nova kao i blindirana vrata. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje odličan dvosoban na granici Grbavici, ul. Grbavička. Stan se nalazi na 2. spratu stanbene zgrade sa ukupno 5 spratova.Po strukturi dvostrano orjentisan dvosoban stan, iz hodnika se pristupa svim prostorijama, posjeduje dnevni boravak odvojeno od kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 474.320 KM, 54,00 m2 cca 8780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površina je 54 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.800 KM, 54,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Vogošći, ulica Partizanskog odreda Zvijezda, općina Vogošća, kanton sarajevski. Stan se nalazi na prvom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 42.000 KM, 54,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Čengić Vili, ulica Džemala Bijedića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina se nalazi na 4.spratu zgrade bez lifta, dvostrane je orijentacije i u svojoj površini od 54m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u najljepsem dijelu grbavice u blizini Shopinga, stan ima 54 kvadrata s tim da je uradjeno ustakljavanje balkona kvalitetnom maomex stolarijom i time dobiveno dodatnih jos 4 kvadrata (na 54 m2 koliko je u papirima) predvidjena za trpezariju, stan ima hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 500000 km balkon 50 m2 što veće (103)
  • sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)