• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije što jeftinije 50 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije što jeftinije 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 42.000 KM, 54,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Čengić Vili, ulica Džemala Bijedića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina se nalazi na 4.spratu zgrade bez lifta, dvostrane je orijentacije i u svojoj površini od 54m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 50.000 KM, 52,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

LOKACIJA: Stan se nalazi u općini Novi Grad, naselje Cengic Vila 2 u ulici Gradačačka u neposrednoj blizini pijace Otoka i tržnog centra Merkur. OPIS NEKRETNINE: Stan se nalazi na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova i sastojji se od 2 sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 57.000 KM, 47,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan iznad restorana Zavicaj. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavace sobe, male ostave na pocetku hodnika i balkona sa izlazom iz dnevnog boravka. Stan je namjesten sa ugrađenom kuhinjom, spavaćom sobom sa bračnim krevetom, novim krevetom u dnevnoj sobi. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 48,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 48m2 i nalazi se na visokom prizemlju u manjoj stambenoj zgradi. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, manje dječije sobe sa izlazom na balkon i kupatila. Stan je kompletno renoviran. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 77.000 KM, 48,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Podrum .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 500000 km balkon što jeftinije 50 m2 (103)
  • sarajevo nekretnine do 500000 km balkon najnovije što jeftinije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)