• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 50 m2 do 250000 km što jeft - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 50 m2 do 250000 km što jeft - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 50 m2 do 250000 km što jeftinije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 50 m2 do 250000 km što jeftinije" pronađeno 421 nekretnina - prosječna cijena 2.963 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • useljiva
    • luksuzan
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, Koševo, 10.000 KM, 11,00 m2 cca 910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2023. - 10.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

zidani objekat,bivši poslovni prostor,rađena dotava brze hrane.objekat je sav u ploćicama i ima razvedenu struju.garaža je velika11m2 + 11m2 prilaza.papiri spremni za notara.mob 061 386 709 i 062 454381. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 11.000 KM, 11,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Odlično očuvanu garažu Na Grbavici u Šopingu prodajem.Cijena 11.000,00 KM Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 14.300 KM, 13,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Garaza, 13 m2, na prodaju. Garaza se nalazi na Ilidzi, naselje Pejton. Cjena po kvadratnom metru je 1100KM, ukupno 14300KM. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 50 m2 do 250000 km što jeftinije'
25.000 KM
37.100 KM
45.984 KM
  Garaža, SARAJEVO, 16.000 KM, 15,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.000 KM, 52,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen trosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Apartman površine 51.5m2 čine ulazni hodnik, garderober, dvije spavaće sobe, kupatilo, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.500 KM, 45,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuzan i opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Trebeviću u objektu Trebević Residence, Brus. Apartman se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom i ima pogled na netaknutu prirodu i vrh Trebevića. Dvostrano....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 30.000 KM, 41,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 52,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom i skijašnicom na odličnoj lokaciji naše olimpijske ljepotice Bjelašnice. Apartman se nalazi na prizemlju objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 32.260 KM, 32,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i ostave, kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.530 KM, 51,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 52,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u naselju Hrasno, ulica Antuna Branka Šimića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina smještena na 4.spratu ujedno i posljednjem, u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, prostranog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 39.500 KM, 42,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kompletno opremljen poslovni prostor u najboljem dijelu grada Sarajeva, ulica Gabelina, Općina Centar - kanton sarajevski. Ulica Gabelina graniči sa jedne strane sa ulicom Koševo a sa druge sa ulicom Čekaluša. Na vrlo kratkoj udaljenosti se nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 27,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 27 m2 pogodan za sve namjene. Prostor sadrzi i zaseban WC i malu ostavu. Cijena nije FIXNA. Moze pogledati i unutrasnjost jer je trenutno kafana. Poslovni prostor je cak pogodani za kladionice. 061-536-948 062-603-480 033-615-163 Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 13,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se garaža površine 13m2 u ulici Hamdije Ćemerlića, naselje Grbavica. Nalazi se u nizu garaža pozicioniranih u neposrednoj blizini restorana Paper moon. Obzirom na nedostatak adekvatnog parking prostora i sve veći broj automobila na našim cestama, posjedovanje garaže uveliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 40.000 KM, 52,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 42.000 KM, 54,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Čengić Vili, ulica Džemala Bijedića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina se nalazi na 4.spratu zgrade bez lifta, dvostrane je orijentacije i u svojoj površini od 54m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 42.000 KM, 12,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja GARAŽU u ulici Nedima Filipovića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Prodaje se garaža površine 12 m2. Dimenzije garaže su 5,10 x 2,36 x 2,20 (dužina, širina, visina). Cijena garaže 23.500KM. Za sve....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 45.000 KM, 40,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu u Rakovici - Kakrinje, 1100m2 , struja, izvor vode spojen u kucu, pod vocnjakom, objekat 5 x 7m + zatvorena veranda + garaza, kupatilo sa wc-om. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 45.000 KM, 45,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 45m2.Stan je na 7 spratu imaju 2 lifta. Sastoji se od dvije manje sobe ,dnevnog boravka sa kuhinjom ,ostava,banja ,balkon.Stan je adaptiran i centralno je grijanje Stan je sunčan. U blizini se nalazi sve što je bitno .Trolejbus,tramvaj,škola, pijaca,općina, prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 46.000 KM, 46,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu veoma povoljno.Stan se nalazi na pocetku Velike Aleje na prelijepoj lokaciji.U sklopu stana se nalazi i podrum i pripadajuci dio dvorista.Potrebna adaptacija. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 46.000 KM, 22,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u naselju Koševsko brdo iznad tržnog centra Robot. Prostor se nalazi u ulici Antuna Hangija u zanatskom centru koji se počeo graditi 1991 god, a u potpunosti završen 2008 godine. Prostor se nalazi unutar centra i čini ga jedna prostorija sa mokrim čvorom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 47.000 KM, 45,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom u objektu Winter Park Residence, Bjelašnica, općina Trnovo. Objekat Winter Park Residence nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji na Bjelašnici sa otvorenim pogledom na skijaški....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 48.000 KM, 44,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban nov apartman u objektu Winter Park Residence, Bjelašnica, općina Trnovo. Objekat Winter Park Residence nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji na Bjelašnici sa otvorenim pogledom na skijaški centar Babin....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 29,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan na prvom spratu, ulica Kasindolskog bataljona. Površinu 29m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i jedna soba. Orijentacija je Istok. Stan je djelimično adaptiran, vanjska stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 40,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana vikendica na Jahorini - Velika Dvorišta. Kontakt: 061/161-509 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 50.000 KM, 52,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

LOKACIJA: Stan se nalazi u općini Novi Grad, naselje Cengic Vila 2 u ulici Gradačačka u neposrednoj blizini pijace Otoka i tržnog centra Merkur. OPIS NEKRETNINE: Stan se nalazi na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova i sastojji se od 2 sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u blizini autobuske okretaljke na Dobrinji. Stan je garsonjera i nalazi se u prizemlju. Sastoji se od dnevne i male spavace sobe. Kuhinja je u sklopu hodnika. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Švrakino Selo, 52.000 KM, 29,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u stambeno poslovnom naselju Švrakino selo, u blizini Policijske stanice. Stan je veličine 27 m2, nalazi se na 4. spratu i cini ga dnevni boravak s trpezarijom, kuhinjom, kupatilom i hodnikom. Stan je renoviran i ima sve potrebne priključke. Vanjska stolarija je od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 52.840 KM, 43,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Dobrinja 4, u ulici Ive Andrića. Stan je površine 43m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Zgrada je novogradnja. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 54.000 KM, 40,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan jednoiposoban stan Blizina opštine, pijace , škole i tramvaja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>