• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište parket š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište parket š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište parket što jeftinije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište parket što jeftinije" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.068 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 171,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća s garažom, smještena u mirnom naselju Buljakov Potok, općina Novi Grad, Sarajevo. Kuća se prostire na tri etaže (Pr+S+Ptk), ukupne površine u osnovi 57 m², a korisne površine 171 m², izgrađena na parceli površine 213 m². Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište parket što jeftinije'
330.000 KM
350.000 KM
380.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 79,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 409.973 KM na 407.877 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 407.877 KM, 73,00 m2 cca 5590 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.09.2024 - 498.432 KM
19.09.2024 - 498.661 KM
20.09.2024 - 498.789 KM
21.09.2024 - 499.325 KM
22.09.2024 - 498.891 KM
24.09.2024 - 499.197 KM
25.09.2024 - 500.371 KM
26.09.2024 - 497.182 KM
27.09.2024 - 499.963 KM
28.09.2024 - 498.712 KM
29.09.2024 - 499.121 KM
01.10.2024 - 496.901 KM
02.10.2024 - 497.641 KM
03.10.2024 - 498.253 KM
04.10.2024 - 497.972 KM
05.10.2024 - 495.702 KM
06.10.2024 - 498.968 KM
08.10.2024 - 499.299 KM
09.10.2024 - 498.508 KM
10.10.2024 - 498.228 KM
11.10.2024 - 498.636 KM
12.10.2024 - 499.605 KM
13.10.2024 - 498.968 KM
15.10.2024 - 498.304 KM
16.10.2024 - 498.916 KM
17.10.2024 - 498.100 KM
18.10.2024 - 497.309 KM
19.10.2024 - 499.554 KM
20.10.2024 - 498.891 KM
22.10.2024 - 497.819 KM
23.10.2024 - 497.921 KM
24.10.2024 - 498.865 KM
25.10.2024 - 499.223 KM
26.10.2024 - 498.355 KM
27.10.2024 - 498.916 KM
29.10.2024 - 498.585 KM
02.11.2024 - 498.253 KM
03.11.2024 - 498.968 KM
05.11.2024 - 497.870 KM
06.11.2024 - 500.116 KM
07.11.2024 - 500.065 KM
08.11.2024 - 500.294 KM
09.11.2024 - 495.472 KM
10.11.2024 - 498.942 KM
12.11.2024 - 498.661 KM
13.11.2024 - 498.457 KM
14.11.2024 - 496.084 KM
15.11.2024 - 499.248 KM
16.11.2024 - 499.529 KM
17.11.2024 - 498.942 KM
19.11.2024 - 499.631 KM
20.11.2024 - 479.679 KM
21.11.2024 - 479.311 KM
22.11.2024 - 479.238 KM
23.11.2024 - 479.140 KM
24.11.2024 - 478.944 KM
02.12.2024 - 478.846 KM
03.12.2024 - 478.087 KM
04.12.2024 - 478.846 KM
05.12.2024 - 478.699 KM
06.12.2024 - 479.262 KM
07.12.2024 - 478.993 KM
08.12.2024 - 479.018 KM
10.12.2024 - 479.532 KM
11.12.2024 - 479.238 KM
12.12.2024 - 478.405 KM
13.12.2024 - 479.164 KM
14.12.2024 - 479.262 KM
15.12.2024 - 478.871 KM
17.12.2024 - 478.724 KM
18.12.2024 - 479.238 KM
19.12.2024 - 479.018 KM
21.12.2024 - 480.438 KM
22.12.2024 - 478.846 KM
24.12.2024 - 479.213 KM
25.12.2024 - 479.066 KM
26.12.2024 - 479.679 KM
27.12.2024 - 478.258 KM
28.12.2024 - 478.675 KM
29.12.2024 - 479.091 KM
31.12.2024 - 478.454 KM
01.01.2025 - 478.895 KM
02.01.2025 - 476.740 KM
03.01.2025 - 478.724 KM
04.01.2025 - 479.213 KM
05.01.2025 - 478.944 KM
07.01.2025 - 483.744 KM
08.01.2025 - 478.136 KM
09.01.2025 - 479.238 KM
10.01.2025 - 478.969 KM
11.01.2025 - 479.140 KM
12.01.2025 - 478.920 KM
14.01.2025 - 479.287 KM
15.01.2025 - 479.458 KM
21.01.2025 - 479.728 KM
22.01.2025 - 479.091 KM
23.01.2025 - 480.511 KM
24.01.2025 - 479.483 KM
25.01.2025 - 478.773 KM
26.01.2025 - 478.920 KM
29.01.2025 - 478.185 KM
30.01.2025 - 479.385 KM
31.01.2025 - 479.115 KM
02.02.2025 - 478.185 KM
03.02.2025 - 478.969 KM
04.02.2025 - 479.630 KM
05.02.2025 - 479.140 KM
06.02.2025 - 479.238 KM
07.02.2025 - 479.018 KM
08.02.2025 - 478.993 KM
09.02.2025 - 478.846 KM
11.02.2025 - 479.262 KM
12.02.2025 - 479.091 KM
14.02.2025 - 478.381 KM
15.02.2025 - 479.458 KM
16.02.2025 - 478.944 KM
18.02.2025 - 478.724 KM
19.02.2025 - 479.018 KM
20.02.2025 - 478.822 KM
22.02.2025 - 479.189 KM
23.02.2025 - 478.944 KM
25.02.2025 - 478.577 KM
26.02.2025 - 478.724 KM
27.02.2025 - 479.140 KM
28.02.2025 - 479.018 KM
01.03.2025 - 479.777 KM
02.03.2025 - 477.793 KM
03.03.2025 - 478.944 KM
04.03.2025 - 479.091 KM
05.03.2025 - 479.262 KM
06.03.2025 - 449.994 KM
08.03.2025 - 450.178 KM
09.03.2025 - 449.994 KM
12.03.2025 - 450.547 KM
13.03.2025 - 450.201 KM
14.03.2025 - 450.040 KM
15.03.2025 - 450.155 KM
16.03.2025 - 449.994 KM
18.03.2025 - 449.764 KM
19.03.2025 - 449.327 KM
20.03.2025 - 449.925 KM
21.03.2025 - 447.671 KM
22.03.2025 - 449.051 KM
23.03.2025 - 429.994 KM
25.03.2025 - 430.126 KM
26.03.2025 - 429.753 KM
29.03.2025 - 430.324 KM
30.03.2025 - 429.906 KM
01.04.2025 - 430.082 KM
02.04.2025 - 428.785 KM
03.04.2025 - 430.192 KM
04.04.2025 - 431.489 KM
05.04.2025 - 430.390 KM
06.04.2025 - 429.884 KM
08.04.2025 - 430.588 KM
09.04.2025 - 429.906 KM
10.04.2025 - 430.082 KM
11.04.2025 - 430.104 KM
12.04.2025 - 431.182 KM
13.04.2025 - 429.972 KM
15.04.2025 - 430.588 KM
16.04.2025 - 429.313 KM
17.04.2025 - 430.148 KM
18.04.2025 - 409.973 KM
19.04.2025 - 410.204 KM
23.04.2025 - 409.869 KM
25.04.2025 - 409.428 KM
26.04.2025 - 410.183 KM
27.04.2025 - 411.609 KM
28.04.2025 - 410.330 KM
29.04.2025 - 409.365 KM
30.04.2025 - 409.764 KM
01.05.2025 - 410.372 KM
02.05.2025 - 410.099 KM
03.05.2025 - 410.330 KM
04.05.2025 - 409.890 KM
06.05.2025 - 409.491 KM
07.05.2025 - 410.015 KM
08.05.2025 - 409.911 KM
09.05.2025 - 409.743 KM
10.05.2025 - 408.275 KM
11.05.2025 - 410.120 KM
13.05.2025 - 410.015 KM
16.05.2025 - 409.156 KM
17.05.2025 - 409.806 KM
18.05.2025 - 409.973 KM
20.05.2025 - 409.827 KM
22.05.2025 - 409.575 KM
23.05.2025 - 410.078 KM
24.05.2025 - 410.435 KM
25.05.2025 - 410.057 KM
27.05.2025 - 409.743 KM
28.05.2025 - 410.057 KM
30.05.2025 - 408.590 KM
31.05.2025 - 410.141 KM
01.06.2025 - 410.477 KM
03.06.2025 - 409.869 KM
04.06.2025 - 409.911 KM
05.06.2025 - 410.099 KM
06.06.2025 - 410.141 KM
07.06.2025 - 410.099 KM
11.06.2025 - 410.225 KM
12.06.2025 - 409.764 KM
13.06.2025 - 409.659 KM
14.06.2025 - 410.162 KM
15.06.2025 - 409.994 KM
17.06.2025 - 411.588 KM
18.06.2025 - 409.638 KM
19.06.2025 - 410.099 KM
20.06.2025 - 409.890 KM
21.06.2025 - 409.931 KM
22.06.2025 - 409.890 KM
24.06.2025 - 409.743 KM
25.06.2025 - 410.078 KM
26.06.2025 - 409.869 KM
27.06.2025 - 409.931 KM
28.06.2025 - 410.938 KM
29.06.2025 - 409.869 KM
01.07.2025 - 410.099 KM
02.07.2025 - 409.911 KM
04.07.2025 - 409.764 KM
06.07.2025 - 410.015 KM
09.07.2025 - 409.596 KM
11.07.2025 - 409.743 KM
12.07.2025 - 409.890 KM
15.07.2025 - 409.785 KM
17.07.2025 - 409.827 KM
18.07.2025 - 409.743 KM
19.07.2025 - 409.994 KM
20.07.2025 - 409.743 KM
22.07.2025 - 410.225 KM
23.07.2025 - 409.848 KM
24.07.2025 - 409.973 KM
25.07.2025 - 410.078 KM
26.07.2025 - 408.925 KM
27.07.2025 - 409.931 KM
29.07.2025 - 409.890 KM
30.07.2025 - 409.386 KM
31.07.2025 - 409.638 KM
01.08.2025 - 409.848 KM
02.08.2025 - 410.015 KM
05.08.2025 - 409.386 KM
06.08.2025 - 408.799 KM
07.08.2025 - 409.869 KM
08.08.2025 - 409.533 KM
09.08.2025 - 410.078 KM
10.08.2025 - 409.869 KM
11.08.2025 - 409.911 KM
12.08.2025 - 409.533 KM
13.08.2025 - 409.743 KM
14.08.2025 - 409.994 KM
15.08.2025 - 409.722 KM
16.08.2025 - 409.952 KM
17.08.2025 - 410.560 KM
18.08.2025 - 410.078 KM
19.08.2025 - 409.952 KM
20.08.2025 - 409.806 KM
21.08.2025 - 410.057 KM
22.08.2025 - 409.806 KM
23.08.2025 - 410.162 KM
24.08.2025 - 414.292 KM
25.08.2025 - 409.911 KM
28.08.2025 - 410.183 KM
29.08.2025 - 409.911 KM
30.08.2025 - 409.848 KM
31.08.2025 - 409.911 KM
02.09.2025 - 411.063 KM
03.09.2025 - 410.497 KM
04.09.2025 - 410.099 KM
05.09.2025 - 409.952 KM
09.09.2025 - 409.827 KM
11.09.2025 - 409.931 KM
12.09.2025 - 409.869 KM
13.09.2025 - 409.931 KM
16.09.2025 - 410.057 KM
17.09.2025 - 409.994 KM
18.09.2025 - 409.240 KM
19.09.2025 - 409.659 KM
20.09.2025 - 409.575 KM
22.09.2025 - 409.952 KM
24.09.2025 - 410.728 KM
25.09.2025 - 409.911 KM
26.09.2025 - 409.869 KM
27.09.2025 - 410.078 KM
28.09.2025 - 410.120 KM
29.09.2025 - 409.931 KM
30.09.2025 - 410.581 KM
01.10.2025 - 410.120 KM
03.10.2025 - 409.994 KM
05.10.2025 - 410.015 KM
07.10.2025 - 410.162 KM
08.10.2025 - 409.701 KM
09.10.2025 - 409.994 KM
10.10.2025 - 409.093 KM
11.10.2025 - 409.827 KM
12.10.2025 - 409.785 KM
14.10.2025 - 409.638 KM
15.10.2025 - 410.078 KM
16.10.2025 - 410.623 KM
17.10.2025 - 410.204 KM
18.10.2025 - 410.036 KM
19.10.2025 - 410.204 KM
21.10.2025 - 409.869 KM
23.10.2025 - 409.994 KM
24.10.2025 - 410.141 KM
25.10.2025 - 409.890 KM
26.10.2025 - 410.477 KM
27.10.2025 - 409.994 KM
28.10.2025 - 410.078 KM
29.10.2025 - 409.365 KM
30.10.2025 - 409.701 KM
01.11.2025 - 410.099 KM
02.11.2025 - 409.994 KM
07.11.2025 - 409.890 KM
08.11.2025 - 410.078 KM
09.11.2025 - 410.225 KM
11.11.2025 - 409.806 KM
13.11.2025 - 410.015 KM
14.11.2025 - 411.231 KM
15.11.2025 - 410.770 KM
16.11.2025 - 410.057 KM
18.11.2025 - 409.994 KM
20.11.2025 - 410.372 KM
21.11.2025 - 409.931 KM
22.11.2025 - 410.623 KM
23.11.2025 - 409.848 KM
25.11.2025 - 411.084 KM
26.11.2025 - 410.602 KM
27.11.2025 - 410.015 KM
28.11.2025 - 409.973 KM
29.11.2025 - 410.204 KM
30.11.2025 - 409.890 KM
02.12.2025 - 410.560 KM
03.12.2025 - 410.309 KM
04.12.2025 - 410.078 KM
05.12.2025 - 409.952 KM
09.12.2025 - 410.036 KM
10.12.2025 - 409.994 KM
12.12.2025 - 410.351 KM
13.12.2025 - 410.057 KM
14.12.2025 - 409.994 KM
16.12.2025 - 410.057 KM
17.12.2025 - 410.435 KM
18.12.2025 - 410.267 KM
19.12.2025 - 409.952 KM
20.12.2025 - 410.057 KM
23.12.2025 - 410.497 KM
24.12.2025 - 409.680 KM
25.12.2025 - 409.827 KM
26.12.2025 - 409.407 KM
30.12.2025 - 410.015 KM
31.12.2025 - 409.952 KM
06.01.2026 - 410.015 KM
07.01.2026 - 409.869 KM
08.01.2026 - 410.015 KM
10.01.2026 - 409.994 KM
11.01.2026 - 409.680 KM
13.01.2026 - 409.890 KM
14.01.2026 - 410.435 KM
15.01.2026 - 410.393 KM
16.01.2026 - 409.848 KM
18.01.2026 - 410.015 KM
21.01.2026 - 409.638 KM
22.01.2026 - 410.330 KM
23.01.2026 - 410.036 KM
24.01.2026 - 409.890 KM
25.01.2026 - 409.911 KM
27.01.2026 - 409.596 KM
28.01.2026 - 410.078 KM
29.01.2026 - 410.309 KM
30.01.2026 - 409.533 KM
31.01.2026 - 409.156 KM
01.02.2026 - 409.869 KM
02.02.2026 - 409.973 KM
03.02.2026 - 410.036 KM
04.02.2026 - 409.911 KM
05.02.2026 - 409.324 KM
06.02.2026 - 410.309 KM
07.02.2026 - 410.057 KM
08.02.2026 - 409.743 KM
10.02.2026 - 409.973 KM
11.02.2026 - 409.554 KM
12.02.2026 - 409.869 KM
14.02.2026 - 410.099 KM
15.02.2026 - 409.973 KM
17.02.2026 - 409.764 KM
18.02.2026 - 409.952 KM
19.02.2026 - 410.225 KM
20.02.2026 - 409.994 KM
21.02.2026 - 410.015 KM
22.02.2026 - 409.827 KM
25.02.2026 - 410.015 KM
26.02.2026 - 409.994 KM
27.02.2026 - 409.219 KM
28.02.2026 - 409.848 KM
01.03.2026 - 409.931 KM
04.03.2026 - 410.246 KM
05.03.2026 - 409.994 KM
06.03.2026 - 410.246 KM
08.03.2026 - 409.848 KM
10.03.2026 - 407.835 KM
12.03.2026 - 409.848 KM
14.03.2026 - 409.994 KM
20.03.2026 - 409.869 KM
21.03.2026 - 409.638 KM
22.03.2026 - 409.994 KM
24.03.2026 - 409.701 KM
25.03.2026 - 409.931 KM
28.03.2026 - 410.330 KM
29.03.2026 - 411.399 KM
30.03.2026 - 410.015 KM
01.04.2026 - 409.470 KM
02.04.2026 - 410.225 KM
03.04.2026 - 410.078 KM
04.04.2026 - 410.120 KM
05.04.2026 - 409.365 KM
07.04.2026 - 410.267 KM
08.04.2026 - 410.309 KM
09.04.2026 - 410.204 KM
10.04.2026 - 410.057 KM
11.04.2026 - 411.043 KM
12.04.2026 - 409.890 KM
14.04.2026 - 409.743 KM
15.04.2026 - 409.973 KM
17.04.2026 - 409.869 KM
19.04.2026 - 409.931 KM
22.04.2026 - 409.240 KM
23.04.2026 - 409.680 KM
24.04.2026 - 409.869 KM
25.04.2026 - 410.393 KM
26.04.2026 - 410.602 KM
27.04.2026 - 409.994 KM
28.04.2026 - 410.665 KM
29.04.2026 - 409.575 KM
30.04.2026 - 409.952 KM
01.05.2026 - 410.162 KM
02.05.2026 - 411.483 KM
03.05.2026 - 410.414 KM
05.05.2026 - 409.848 KM
06.05.2026 - 410.225 KM
07.05.2026 - 409.931 KM
09.05.2026 - 411.210 KM
10.05.2026 - 409.869 KM
12.05.2026 - 409.973 KM
13.05.2026 - 410.015 KM
15.05.2026 - 409.973 KM
16.05.2026 - 407.877 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća izgrađena 2007. godine čija kvadratura iznosi 160m2, a cijelokupna parcela iznosi 1302m2. ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje kuću sa zemljištem u naselju Ljubina, općina Ilijaš. Detaljni opis: Prodaje se kuća izgrađena 2007. godine čija kvadratura iznosi 160m2, a....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 452.000 KM, 360,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jedinstvena porodična kuća koja se prostire na 3 etaže, ukupne površine 360 m² (Po+Pr+S), smještena u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se odlikuje lijepo uređenim dvorištem površine cca 800 m², koje pruža ugodan prostor za boravak i odmor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 116,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvospratnu kuću u mirnom dijela naselja Gorica, općina Centar. Kuća u svojoj površini od 116m2 se prostire na dvije etaže i sastoji se od četiri velike prostorije (sobe), stubišta, dva kupatila. Kuća posjeduje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)