• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće adaptiran

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće adaptiran" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.173 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće adaptiran'
477.516 KM
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoadaptirana kuca sa garažom na atraktivnoj lokaciji, naselje Vraca Prodaje se kuća na tri etaže ukupnog stambenog prostora površine cca. 250m2 sa garažom i dvorištem površine cca. 300m2 na veoma lijepoj i mirnoj lokacijiOvo su slike od gornjeg sprata,doljni sprat je jos u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 110,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće i stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)