• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće 120 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 490000 km dvorište što veće 120 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.658 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • pogodan
    • za adaptaciju
    • balkon
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 123,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća uknjižene površine 123 m2, sagrađena na parceli ukupne površine 226 m2 u ulici Mandrina, opština Centar. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i tavana. Grijanje je plinsko. Kuća je izgrađena sedamdesetih godina i od tada nije bilo većih adaptacija što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 449.000 KM, 120,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 210m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana.Prednost....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 116,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvospratnu kuću u mirnom dijela naselja Gorica, općina Centar. Kuća u svojoj površini od 116m2 se prostire na dvije etaže i sastoji se od četiri velike prostorije (sobe), stubišta, dva kupatila. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 110,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće i stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)