• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 490000 km 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 490000 km 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 490000 km 90 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 490000 km 90 m2" pronađeno 143 nekretnina - prosječna cijena 3.244 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Sokolovići, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

U Opštini Stari Grad, naselje Mejtaš prodaje se četverosoban stan uknjižen kao dvosoban od 59,31 m2 sa stvarnih 91 m2, u potkrovlju u zgradi sa 4 sprata koja ne posjeduje lift. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 124.500 KM, 90,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje prelijepu vikendicu u mirnom vikend naselju Vrbice/ Kradenik, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 90,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate iznajmljuje poslovni prostor na Stupu, ulica Hifzi Bjelavca, opština Ilidža, kantnon Sarajevo. Prostor je pozicioniran na prizemlju stambeno poslovne jedinice. Sastoji se od tri prostorije pozicionirane na dvije etaže, manje kuhinje i kupatila ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 490000 km 90 m2'
417.000 KM
355.013 KM
393.700 KM
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 363.100 KM, 90,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo fantastičnu porodičnu nekretninu u sarajevskom naselju Vraca koje je izgrađeno krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća. Riječ je o vrhunskoj socijalističkoj gradnji. Konkretno, ovdje je riječ o stanu knjižne površine 90 kvadrata koji ima odličan raspored: u otvorenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 90,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Salonski stan u blizini medicinskog i stomatoloskog fakulteta, Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 90,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom na izuzetno atraktivnoj lokaciji sa urednim papirima i svim priključcima Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 180.000 KM, 90,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

90 m2,dnevni boravak + 3 sobe,kuhinja,trpezarija,kupatilo,wc,spajz,balkon,podrum,parking mjesto. Polozajno okrenut istok-zapad-jug Tel: +382 020 230 072 + 382 068 529 650 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo oazu mira smještenu nedaleko od Sarajeva. Kuća od 90 m2 i zemljište od 1.000 m2 smješteni su na idealnoj lokaciji u Tarčinu. Nalaze se odmah do novoizgrađenog turističkog kompleksa "Sarajevo Resort Osenik". Riječ je o specifičnom potencijalnom naselju koje nudi niz mogućnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 337.462 KM, 90,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja pentohuse u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na posljednja dva sprata zgrade sa liftom i čine ga ulazni hodnik, hodnik, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 360.000 KM, 90,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u strogom centru Sarajeva kod centralne banke, svi papiri cisti, idealan je i za poslovni prostor Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 320.000 KM, 90,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U Tepebašinoj ulici, mirnom, sklonjenom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u prelijepoj i potencijalnoj staroj vili s prednjim i zadnjim dvorištem prodajemo dvoetažni četverosoban stan. Stan se nalazi na drugom, posljednjem spratu ove ušušne šarmantne vile s drvenim basamcima. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 360.000 KM, 88,00 m2 cca 4090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Privatna Prodaja Stana u Olimpijskom Naselju Mojmilo ; Olimpijsko Selo .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 92,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 330.000 KM, 92,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se manja i veća kuća na oko 250m2 zemlje u centru Sarajeva, naselje Bjelave. Ukupna stambena površina je 92m2, uz 9m2 ostave. Manja kuća je adaptirana i sastoji se od prizemlja sa kuhinjom, dnevnim boravkom i kupatilom, te dvije sobe na spratu. Veća kuća ima dvije stambene....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 330.300 KM, 88,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetno funkcionalan i u potpunosti renoviran dvoetažni trosoban stan na atraktivnoj i poželjnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Aleja Lipa. ; Grbavica .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 92,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Franjevacka 15/2, zgrada SARAJEVSKE PIVARE, stambeno-poslovni objekat. Opcina Stari Grad, MZ Bistrik, 5 min. hoda do Bascarsije. Extra lokacija. Uknjizen, vl. 1/1, tek renoviran i adaptiran. Mogucnost dalje adaptacije ili pretvaranja u kancelarijski prostor. 1 soba : 33m2,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 495.019 KM, 88,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2026.,

www.indomio.ba

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 356.400 KM na 374.500 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Saraj Polje, 374.500 KM, 92,00 m2 cca 4070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 356.400 KM
08.04.2026 - 374.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju: Stan sa dnevom sobom i tri spavace sobe, 91,71 m2, 5. sprat, zgrada sa liftom ; Saraj Polje .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 485.018 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 430.000 KM, 88,00 m2 cca 4890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom, ulica Merhemića trg, donje Ciglane, Općina Centar. Stan čine dnevni boravak s trpezarijom i izlazom na veliki ustakljeni balkon, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 150.000 KM, 92,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Cara Lazara. Nekretnina se nalazi na 4. spratu ujedno i posljednjem u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, kupatila, toaleta, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 341.250 KM, 88,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 87,50 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.700 KM, 92,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 92m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade, ulica Ćamila Marića, Hrasnica, Opština Ilidža. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.000 KM, 93,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3 i 1/2 soban stan stvarne korisne površine 93 m2+ lođa 7 m2 na atraktivnoj lokaciji u samom centru Mejtaša. Postoji i mogućnost zamjene za dva stana manje kvadrature ! Lokacija osunčana, izdignuta, u blizini najuže gradske zone, više značajnih javnih ustanova, OŠ Slilvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 299.000 KM, 87,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se potkrovni stan u najužem centru, u historijskoj gradskoj zoni iz perioda Austro-Ugarske, u živopisnoj Muvekita ulici. Bogatstvo raznovrsnih gradskih sadržaja; uslužnih, turističkih, ugostiteljskih djelatnosti; blizina važnih institucija, trgovina i servisa.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 353.400 KM, 93,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2024.,

www.indomio.ba

Nasa agencija izdvaja iz ponude stan sa garaznim mjestom u zgradama novogradnje /STUP : Luxuri i Partneri sa ponosom vam predstavljaju izuzetan stan u naselju Stup, Stanovi Izvor, općina Ilidža. Ovaj prostrani stan prostire se na ukupno 93 m2, smješten na 6. spratu zgrade koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 93,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo veliki porodični stan u centru Hrasnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade građene 1991. godine, bez lifta. I to mu je jedina mana. Sve ostalo su vrline: komforan dnevni boravak, dvostrano organizirana kuhinja, prostrana trpezarija, tri spavaće sobe, veliki hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.000 KM, 93,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine objavljuje na prodaju trosoban stan od 92m2 pozicioniran na 3(od 4) spratu zgrade bez lifta u naselju Velešići, Novo Sarajevo. Po strukturi trosoban, sastoji se od centralnog ulaznog hodnika, dnevne sobe sa balkonom, izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 143)

<< <1 2 3 4> >>