• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 490000 km 80 m2 2.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 490000 km 80 m2 2.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 490000 km 80 m2 2.sprat što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 490000 km 80 m2 2.sprat što skuplje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.903 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 78,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan na dvije etaže u Sarajevu, općina Novo Sarajevo u ulici Fra Matije Divkovića. Stan je površine 78 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dvije etaže, dva zasebna stana površine 39 m2 koji su spojeni u jedan. I....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 459.971 KM na 457.619 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 457.619 KM, 76,00 m2 cca 6020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2024 - 458.442 KM
19.10.2024 - 460.512 KM
20.10.2024 - 459.900 KM
22.10.2024 - 458.912 KM
23.10.2024 - 459.007 KM
24.10.2024 - 459.877 KM
25.10.2024 - 460.206 KM
26.10.2024 - 459.406 KM
27.10.2024 - 459.924 KM
29.10.2024 - 459.618 KM
02.11.2024 - 459.312 KM
03.11.2024 - 459.971 KM
05.11.2024 - 458.960 KM
06.11.2024 - 461.029 KM
07.11.2024 - 460.982 KM
08.11.2024 - 461.194 KM
09.11.2024 - 456.749 KM
10.11.2024 - 459.947 KM
12.11.2024 - 459.689 KM
13.11.2024 - 459.500 KM
14.11.2024 - 457.313 KM
15.11.2024 - 460.230 KM
16.11.2024 - 460.488 KM
17.11.2024 - 459.947 KM
19.11.2024 - 460.582 KM
20.11.2024 - 460.653 KM
21.11.2024 - 460.300 KM
22.11.2024 - 460.230 KM
23.11.2024 - 460.135 KM
24.11.2024 - 459.947 KM
02.12.2024 - 459.853 KM
03.12.2024 - 459.124 KM
04.12.2024 - 459.853 KM
05.12.2024 - 459.712 KM
06.12.2024 - 460.253 KM
07.12.2024 - 459.994 KM
08.12.2024 - 460.018 KM
10.12.2024 - 460.512 KM
11.12.2024 - 460.230 KM
12.12.2024 - 459.430 KM
13.12.2024 - 460.159 KM
14.12.2024 - 460.253 KM
15.12.2024 - 459.877 KM
17.12.2024 - 459.736 KM
18.12.2024 - 460.230 KM
19.12.2024 - 460.018 KM
21.12.2024 - 461.382 KM
22.12.2024 - 459.853 KM
24.12.2024 - 460.206 KM
25.12.2024 - 460.065 KM
26.12.2024 - 460.653 KM
27.12.2024 - 459.289 KM
28.12.2024 - 459.689 KM
29.12.2024 - 460.088 KM
31.12.2024 - 459.477 KM
01.01.2025 - 459.900 KM
02.01.2025 - 457.831 KM
03.01.2025 - 459.736 KM
04.01.2025 - 460.206 KM
05.01.2025 - 459.947 KM
07.01.2025 - 464.557 KM
08.01.2025 - 459.171 KM
09.01.2025 - 460.230 KM
10.01.2025 - 459.971 KM
11.01.2025 - 460.135 KM
12.01.2025 - 459.924 KM
14.01.2025 - 460.277 KM
15.01.2025 - 460.441 KM
21.01.2025 - 460.700 KM
22.01.2025 - 460.088 KM
23.01.2025 - 461.453 KM
24.01.2025 - 460.465 KM
25.01.2025 - 459.783 KM
26.01.2025 - 459.924 KM
29.01.2025 - 459.218 KM
30.01.2025 - 460.371 KM
31.01.2025 - 460.112 KM
02.02.2025 - 459.218 KM
03.02.2025 - 459.971 KM
04.02.2025 - 460.606 KM
05.02.2025 - 460.135 KM
06.02.2025 - 460.230 KM
07.02.2025 - 460.018 KM
08.02.2025 - 459.994 KM
09.02.2025 - 459.853 KM
11.02.2025 - 460.253 KM
12.02.2025 - 460.088 KM
14.02.2025 - 459.406 KM
15.02.2025 - 460.441 KM
16.02.2025 - 459.947 KM
18.02.2025 - 459.736 KM
19.02.2025 - 460.018 KM
20.02.2025 - 459.830 KM
22.02.2025 - 460.183 KM
23.02.2025 - 459.947 KM
25.02.2025 - 459.595 KM
26.02.2025 - 459.736 KM
27.02.2025 - 460.135 KM
28.02.2025 - 460.018 KM
01.03.2025 - 460.747 KM
02.03.2025 - 458.842 KM
03.03.2025 - 459.947 KM
04.03.2025 - 460.088 KM
05.03.2025 - 460.253 KM
06.03.2025 - 459.994 KM
08.03.2025 - 460.183 KM
09.03.2025 - 459.994 KM
12.03.2025 - 460.559 KM
13.03.2025 - 460.206 KM
14.03.2025 - 460.041 KM
15.03.2025 - 460.159 KM
16.03.2025 - 459.994 KM
18.03.2025 - 459.759 KM
19.03.2025 - 459.312 KM
20.03.2025 - 459.924 KM
21.03.2025 - 457.619 KM
22.03.2025 - 459.030 KM
23.03.2025 - 459.994 KM
25.03.2025 - 460.135 KM
26.03.2025 - 459.736 KM
28.03.2025 - 459.689 KM
29.03.2025 - 460.347 KM
30.03.2025 - 459.900 KM
01.04.2025 - 460.088 KM
02.04.2025 - 458.701 KM
03.04.2025 - 460.206 KM
04.04.2025 - 461.594 KM
05.04.2025 - 460.418 KM
06.04.2025 - 459.877 KM
08.04.2025 - 460.629 KM
09.04.2025 - 459.900 KM
10.04.2025 - 460.088 KM
11.04.2025 - 460.112 KM
12.04.2025 - 461.264 KM
13.04.2025 - 459.971 KM
15.04.2025 - 460.629 KM
16.04.2025 - 459.265 KM
17.04.2025 - 460.159 KM
18.04.2025 - 459.971 KM
19.04.2025 - 460.230 KM
23.04.2025 - 459.853 KM
25.04.2025 - 459.359 KM
26.04.2025 - 460.206 KM
27.04.2025 - 461.805 KM
28.04.2025 - 460.371 KM
29.04.2025 - 459.289 KM
30.04.2025 - 459.736 KM
01.05.2025 - 460.418 KM
02.05.2025 - 460.112 KM
03.05.2025 - 460.371 KM
04.05.2025 - 459.877 KM
06.05.2025 - 459.430 KM
07.05.2025 - 460.018 KM
08.05.2025 - 459.900 KM
09.05.2025 - 459.712 KM
10.05.2025 - 458.066 KM
11.05.2025 - 460.135 KM
13.05.2025 - 460.018 KM
15.05.2025 - 460.112 KM
16.05.2025 - 459.054 KM
17.05.2025 - 459.783 KM
18.05.2025 - 459.971 KM
20.05.2025 - 459.806 KM
22.05.2025 - 459.524 KM
23.05.2025 - 460.088 KM
24.05.2025 - 460.488 KM
25.05.2025 - 460.065 KM
27.05.2025 - 459.712 KM
28.05.2025 - 460.065 KM
30.05.2025 - 458.419 KM
31.05.2025 - 460.159 KM
01.06.2025 - 460.535 KM
03.06.2025 - 459.853 KM
04.06.2025 - 459.900 KM
05.06.2025 - 460.112 KM
11.06.2025 - 460.253 KM
12.06.2025 - 459.736 KM
13.06.2025 - 459.618 KM
14.06.2025 - 460.183 KM
15.06.2025 - 459.994 KM
17.06.2025 - 461.782 KM
18.06.2025 - 459.595 KM
19.06.2025 - 460.112 KM
20.06.2025 - 459.877 KM
21.06.2025 - 459.924 KM
22.06.2025 - 459.877 KM
24.06.2025 - 459.712 KM
25.06.2025 - 460.088 KM
26.06.2025 - 459.853 KM
27.06.2025 - 459.924 KM
28.06.2025 - 461.053 KM
29.06.2025 - 459.853 KM
01.07.2025 - 460.112 KM
02.07.2025 - 459.900 KM
04.07.2025 - 459.736 KM
06.07.2025 - 460.018 KM
09.07.2025 - 459.548 KM
11.07.2025 - 459.712 KM
12.07.2025 - 459.877 KM
13.07.2025 - 459.783 KM
17.07.2025 - 459.806 KM
18.07.2025 - 459.712 KM
19.07.2025 - 459.994 KM
20.07.2025 - 459.712 KM
22.07.2025 - 460.253 KM
23.07.2025 - 459.830 KM
24.07.2025 - 459.971 KM
25.07.2025 - 460.088 KM
26.07.2025 - 458.795 KM
27.07.2025 - 459.924 KM
29.07.2025 - 459.877 KM
30.07.2025 - 459.312 KM
31.07.2025 - 459.595 KM
01.08.2025 - 459.830 KM
02.08.2025 - 460.018 KM
03.08.2025 - 460.112 KM
05.08.2025 - 459.312 KM
06.08.2025 - 458.654 KM
07.08.2025 - 459.853 KM
08.08.2025 - 459.477 KM
09.08.2025 - 460.088 KM
10.08.2025 - 459.853 KM
11.08.2025 - 459.900 KM
12.08.2025 - 459.477 KM
13.08.2025 - 459.712 KM
14.08.2025 - 459.994 KM
15.08.2025 - 459.689 KM
16.08.2025 - 459.947 KM
17.08.2025 - 460.629 KM
18.08.2025 - 460.088 KM
19.08.2025 - 459.947 KM
20.08.2025 - 459.783 KM
21.08.2025 - 460.065 KM
22.08.2025 - 459.783 KM
23.08.2025 - 460.183 KM
24.08.2025 - 464.816 KM
25.08.2025 - 459.900 KM
28.08.2025 - 460.206 KM
29.08.2025 - 459.900 KM
30.08.2025 - 459.830 KM
31.08.2025 - 459.900 KM
02.09.2025 - 461.194 KM
03.09.2025 - 460.559 KM
04.09.2025 - 460.112 KM
05.09.2025 - 459.947 KM
09.09.2025 - 459.806 KM
11.09.2025 - 459.924 KM
12.09.2025 - 459.853 KM
13.09.2025 - 459.924 KM
16.09.2025 - 460.065 KM
17.09.2025 - 459.994 KM
18.09.2025 - 459.148 KM
19.09.2025 - 459.618 KM
20.09.2025 - 459.524 KM
22.09.2025 - 459.947 KM
24.09.2025 - 460.818 KM
25.09.2025 - 459.900 KM
26.09.2025 - 459.853 KM
27.09.2025 - 460.088 KM
28.09.2025 - 460.135 KM
29.09.2025 - 459.924 KM
30.09.2025 - 460.653 KM
01.10.2025 - 460.135 KM
02.10.2025 - 460.206 KM
03.10.2025 - 459.994 KM
05.10.2025 - 460.018 KM
07.10.2025 - 460.183 KM
08.10.2025 - 459.665 KM
09.10.2025 - 459.994 KM
10.10.2025 - 458.983 KM
11.10.2025 - 459.806 KM
12.10.2025 - 459.759 KM
14.10.2025 - 459.595 KM
15.10.2025 - 460.088 KM
16.10.2025 - 460.700 KM
17.10.2025 - 460.230 KM
18.10.2025 - 460.041 KM
19.10.2025 - 460.230 KM
21.10.2025 - 459.853 KM
23.10.2025 - 459.994 KM
24.10.2025 - 460.159 KM
25.10.2025 - 459.877 KM
26.10.2025 - 460.535 KM
27.10.2025 - 459.994 KM
28.10.2025 - 460.088 KM
29.10.2025 - 459.289 KM
30.10.2025 - 459.665 KM
01.11.2025 - 460.112 KM
02.11.2025 - 459.994 KM
07.11.2025 - 459.877 KM
08.11.2025 - 460.088 KM
09.11.2025 - 460.253 KM
11.11.2025 - 459.783 KM
12.11.2025 - 459.806 KM
13.11.2025 - 460.018 KM
14.11.2025 - 461.382 KM
15.11.2025 - 460.865 KM
16.11.2025 - 460.065 KM
18.11.2025 - 459.994 KM
20.11.2025 - 460.418 KM
21.11.2025 - 459.924 KM
22.11.2025 - 460.700 KM
23.11.2025 - 459.830 KM
25.11.2025 - 461.217 KM
26.11.2025 - 460.676 KM
27.11.2025 - 460.018 KM
28.11.2025 - 459.971 KM
29.11.2025 - 460.230 KM
30.11.2025 - 459.877 KM
02.12.2025 - 460.629 KM
03.12.2025 - 460.347 KM
04.12.2025 - 460.088 KM
05.12.2025 - 459.947 KM
09.12.2025 - 460.041 KM
10.12.2025 - 459.994 KM
12.12.2025 - 460.394 KM
13.12.2025 - 460.065 KM
14.12.2025 - 459.994 KM
16.12.2025 - 460.065 KM
17.12.2025 - 460.488 KM
18.12.2025 - 460.300 KM
19.12.2025 - 459.947 KM
20.12.2025 - 460.065 KM
23.12.2025 - 460.559 KM
24.12.2025 - 459.642 KM
25.12.2025 - 459.806 KM
26.12.2025 - 459.336 KM
30.12.2025 - 460.018 KM
31.12.2025 - 459.947 KM
06.01.2026 - 460.018 KM
07.01.2026 - 459.853 KM
08.01.2026 - 460.018 KM
10.01.2026 - 459.994 KM
11.01.2026 - 459.642 KM
13.01.2026 - 459.877 KM
14.01.2026 - 460.488 KM
16.01.2026 - 459.830 KM
18.01.2026 - 460.018 KM
21.01.2026 - 459.595 KM
22.01.2026 - 460.371 KM
23.01.2026 - 460.041 KM
24.01.2026 - 459.877 KM
25.01.2026 - 459.900 KM
27.01.2026 - 459.548 KM
28.01.2026 - 460.088 KM
29.01.2026 - 460.347 KM
30.01.2026 - 459.477 KM
31.01.2026 - 459.054 KM
01.02.2026 - 459.853 KM
02.02.2026 - 459.971 KM
03.02.2026 - 460.041 KM
04.02.2026 - 459.900 KM
05.02.2026 - 459.242 KM
06.02.2026 - 460.347 KM
07.02.2026 - 460.065 KM
08.02.2026 - 459.712 KM
10.02.2026 - 459.971 KM
11.02.2026 - 459.500 KM
12.02.2026 - 459.853 KM
13.02.2026 - 459.783 KM
14.02.2026 - 460.112 KM
15.02.2026 - 459.971 KM
17.02.2026 - 459.736 KM
18.02.2026 - 459.947 KM
19.02.2026 - 460.253 KM
20.02.2026 - 459.994 KM
21.02.2026 - 460.018 KM
22.02.2026 - 459.806 KM
25.02.2026 - 460.018 KM
26.02.2026 - 459.994 KM
27.02.2026 - 459.124 KM
28.02.2026 - 459.830 KM
01.03.2026 - 459.924 KM
04.03.2026 - 460.277 KM
05.03.2026 - 459.994 KM
06.03.2026 - 460.277 KM
08.03.2026 - 459.830 KM
10.03.2026 - 457.572 KM
12.03.2026 - 459.830 KM
14.03.2026 - 459.994 KM
20.03.2026 - 459.853 KM
21.03.2026 - 459.595 KM
22.03.2026 - 459.994 KM
24.03.2026 - 459.665 KM
25.03.2026 - 459.924 KM
28.03.2026 - 460.371 KM
29.03.2026 - 461.570 KM
30.03.2026 - 460.018 KM
31.03.2026 - 460.112 KM
01.04.2026 - 459.406 KM
02.04.2026 - 460.253 KM
03.04.2026 - 460.088 KM
04.04.2026 - 460.135 KM
05.04.2026 - 459.289 KM
07.04.2026 - 460.300 KM
09.04.2026 - 460.230 KM
10.04.2026 - 460.065 KM
11.04.2026 - 461.170 KM
12.04.2026 - 459.877 KM
14.04.2026 - 459.712 KM
15.04.2026 - 459.971 KM
17.04.2026 - 459.853 KM
19.04.2026 - 459.924 KM
22.04.2026 - 459.148 KM
23.04.2026 - 459.642 KM
24.04.2026 - 459.853 KM
25.04.2026 - 460.441 KM
26.04.2026 - 460.676 KM
27.04.2026 - 459.994 KM
28.04.2026 - 460.747 KM
29.04.2026 - 459.524 KM
30.04.2026 - 459.947 KM
01.05.2026 - 460.183 KM
02.05.2026 - 461.664 KM
03.05.2026 - 460.465 KM
05.05.2026 - 459.830 KM
06.05.2026 - 460.253 KM
07.05.2026 - 459.924 KM
09.05.2026 - 461.359 KM
10.05.2026 - 459.853 KM
12.05.2026 - 459.971 KM
13.05.2026 - 460.018 KM
15.05.2026 - 459.971 KM
16.05.2026 - 457.619 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u starom gradu. Stan se nalazi pored zgrade Viječnice u stambenom objektu iz austougarskog perioda. Stan je na drugom spratu i po strukturi je trosoban ukupne stvarne površine 80 m2, dok se u dokumentaciji vodi kao 73 m2. Stan ima visoke stropove, velike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u austro-ugarskoj zgradi u centru Sarajeva, ulica Ključka 2 (raskršće sa Alipašinom ulicom; u blizini Predsjedništva, II Gimnazije i Američke ambasade). Površina 81 m2, II sprat, 4 sobe + podrum 12 m2. Renoviran, klima, blindo vrata, etažno plinsko grijanje. Vlasništvo 1/1. Cijena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 490000 km 80 m2 2.sprat što skuplje'
268.602 KM
265.000 KM
176.400 KM
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 310.000 KM, 86,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Četverosoban stan, površine 86m², u općini Stari Grad. Stan se nalazi na 2 spratu i udaljen je svega 500m od Sebilja. Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, kupatila, spavaće sobe te dvije dodatne sobe. Za vise slika posjetite slijedeci link: http://www.prime-re.ba/re/nekretnina/47/prodaja-cetverosobnog-stana-stari-grad....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 169.900 KM, 83,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu . Stan sadrzi : Dvije spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična , sa balkona se pruza divan i otvoren pogled prema gradu . Ovaj stan je zbog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 79,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Grbavici, ulica Grbavička 72, 79m2, drugi sprat, trosoban, kupatilo+wc, ostava, balkon, povoljna cena. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.725 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Ul Stefana Nemanje Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 84.400 KM, 79,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje trosoban stanStan se nalazi na odličnoj lokaciji i poziciji u naselju Dolac malta. Stan je u ulici Envera Šehovića u stambenom objektu na drugom spratu. Po strukturi stan je komforan trosoban ukupne površine 79 m2. Kompletan stanje zapadno orijentisan, lijepo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na 2 sprata na lokaciji Vraca - Kovacici. Nekretnina se sastoji od dva stana sa dva zasebna ulaza. Stan na drugom spratu posjeduje terasu. Sastav stana: hodnik, wc, ostava, dvije sobe, dnevni boravak sa kuhinjom. Predivan pogled na grad! Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)