• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 480000 km lift do 60 m2 opr - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 480000 km lift do 60 m2 opr - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 480000 km lift do 60 m2 opremljen

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 480000 km lift do 60 m2 opremljen" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 2.764 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 450000 KM (malo jeftiniji)
    • 500000 KM (malo skuplji)
    • do 2800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju super dvosobnog stana sa balkonom i garderoberom. Smjesten u naselju Tibra 1, Buca Potok. Drugi sprat i 56 m2. Stan je potpuno sređen i opremljen, nanovo urađeno kupatilo, kamin, klima, blindo vrata, opremljena kuhinja, U nastavku....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 189.000 KM, 55,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja potencijalno dvoiposoban stan u naselju Dobrinja, ulica Omladinskih radnih brigada, općina Novi Grad. Stan površine 55m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak i zatvoreni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 183.000 KM, 55,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja potencijalno dvoiposoban stan u naselju Dobrinja, ulica Salke Nazečića, općina Novi Grad. Stan površine 55m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak i balkon. Dvostrane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.500 KM, 53,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu Lukavica, useljivo odmah u neposrednoj blizini Jezera. Ulica Boriše Starovića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom odvojenom šankom, balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.000 KM, 52,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen trosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Apartman površine 51.5m2 čine ulazni hodnik, garderober, dvije spavaće sobe, kupatilo, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 52,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom i skijašnicom na odličnoj lokaciji naše olimpijske ljepotice Bjelašnice. Apartman se nalazi na prizemlju objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 48,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju nov i novoopremljen stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, degažmana, lođe i kupatila. Površina 48m2.Stanu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.500 KM, 45,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuzan i opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Trebeviću u objektu Trebević Residence, Brus. Apartman se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom i ima pogled na netaknutu prirodu i vrh Trebevića. Dvostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 45,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 58.100 KM, 45,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban nov apartman u objektu Winter Park Residence, Bjelašnica, općina Trnovo. Objekat Winter Park Residence nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji na Bjelašnici sa otvorenim pogledom na skijaški centar Babin....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 132.000 KM, 44,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban i opremljen stan u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska! Ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te prostrani balkon! Južna sunčana orijentacija, sprat 6 i zgrada sa liftom, parking ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 41,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 1. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 40.54m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 152.000 KM, 35,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na visokom prizemlju objekta sa liftom. Apartman površine 34.50m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 31,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 261.000 KM, 29,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman na drugom spratu apartmanskog dijela Hotela Nomad, Bjelašnica. Bjelašnica pokazuje svoj potencijal iz dana u dan! Novi hoteli, novi sadržaji, nove prilike za vrhunske investicije. U korak s tim ide....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)