• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km lift do 60 m2 kom - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 470000 km lift do 60 m2 kom - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km lift do 60 m2 komforan

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km lift do 60 m2 komforan" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.001 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 183.000 KM, 58,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude za prodaju izdvaja komforan dvosoban stan na Stupu u kompleksu Tibra 1, ulica Dr.Silve Rizvanbegović. Nekretnina se nalazi na 10. spratu objekta sa dva lifta i površina od 58m2 se sastoji od: - Ulazni Hodnik - Dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.500 KM, 58,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 187.083 KM, 53,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 186.065 KM, 51,00 m2 cca 3650 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.068 KM, 51,00 m2 cca 3830 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 62,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

TOP LOKACIJA | TOP POGLED | KOMFORAN STAN U SRCU ČENGIĆ VILE – KVADRANT Vlasništvo 1/1 Cijena: 315.000 KM Ulica: Dr.Fetaha Bećirbegovića br 5 Površina: 62 m² + 5 m² zatvoreni balkon + 5 m² ostava sa prozorom Sprat: 7/9 | Lift: Da Prodaje se izuzetno komforan i funkcionalan dvoiposoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 146.764 KM, 39,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 151.959 KM, 38,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 55.552 KM, 65,00 m2 cca 860 KM/m2

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)