• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2 useljiva - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2 useljiva - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2 useljiva što manje balkon

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2 useljiva što manje balkon" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.714 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.900 KM, 36,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 11. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s kuhinjom, spavaća soba s izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 49,00 m2 cca 4080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na šestom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon južne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.000 KM, 49,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.000 KM, 65,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta na Trgu heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, spavaća soba i kupatilo. Tu su i dva velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 75.000 KM, 71,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Mahmutovac ulica Paje sokak u neposrednoj blizini kombi stanice. Kuća je građena 1985 god i tad je useljena, sastoji se od podruma, gdje je smještena kompletno namještena garsonjera sa zasebnim ulazom. Sprat se sastoji od tri prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)