• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2 - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2 - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km do 80 m2" pronađeno 1 099 nekretnina - prosječna cijena 3.239 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 301.840 KM, 62,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na I spratu kuće. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je plinsko. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 83,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Danas nudimo stan bez mane. Riječ je o velikom trosobnom stanu u Franjevačkoj ulici, na donjem dijelu Bistrika. Ovaj stan na sedmom spratu uredne zgrade s liftom očarat će vas najprije svojom dispozicijom i pogledom. S jedne strane pružila se čaršija, s druge dominiraju autentična....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 62,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

TOP LOKACIJA | TOP POGLED | KOMFORAN STAN U SRCU ČENGIĆ VILE – KVADRANT Vlasništvo 1/1 Cijena: 315.000 KM Ulica: Dr.Fetaha Bećirbegovića br 5 Površina: 62 m² + 5 m² zatvoreni balkon + 5 m² ostava sa prozorom Sprat: 7/9 | Lift: Da Prodaje se izuzetno komforan i funkcionalan dvoiposoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 130.000 KM, 62,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu na Čengić Vili 1 kod Youth House centra, 61 m2 + krovna terasa od 40 m2. Stan je potpuno renoviran: vanjska i unutrašnja stolarija, blindirana vrata, klima, novo kupatilo, odvodi, dovodi, ugrađeni plakari, kuhinja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 115.000 KM, 62,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

1/1 Stan, Grbavicka 73, odmah uz skolsko igraliste, 4/5 sprat bez lifta (idealan za sagorjevanje secera u tijelu, vjerovali ili ne-to je dobro), zgrada renovirana sa izvana, parkinga koliko hoces, cijevi za plin sprovedene u stan, lijep raspored prostorija, kad se ulazi u stan, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 140.000 KM, 83,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem cetverosoban stan u Saraj polju od 83m2, dvostrano orijentisan, dva mokra cvora, balkon ,ostava, predulaz. moguca zamjena za kucu priblizne vrijednosti u Sarajevu! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 50.000 KM, 83,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.000 KM, 62,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ulica Želimira Vidovića Kelija, naselje Dobrinja, Opština Novi Grad. Stan čine dnevni boravka sa kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo i predsoblje, stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 499.999 KM, 83,00 m2 cca 6020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje trosoban stan, ul. Branilaca Sarajeva u strogom centru grada Sarajeva. Stan je pozicioniran na prvom spratu stambene jedinice sa liftom. Sastoji se od ul. hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko trpezarijskog prostora, dva kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 83,00 m2 cca 4520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u Centru, Ul.Maršala Tita. Površinu 83 m2 čine veliki dnevni boravak s funkcionalnim kaminom, dvije spavaće sobe (od kojih jedna s vlastitim kupatilom), kuhinja, dodatno kupatilo i toalet. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 125.000 KM, 62,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U samom centru Ilidže, odmah preko puta policije, komplet renoviran, ima klimu. Nova PVC stolarija, protivprovalna vrata, nov parket u cijelom stanu. Kupatilo potpuno novo i luxuzno opremljeno. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 320.000 KM, 63,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2023.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 273.850 KM, 63,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 314.999 KM, 63,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 52.000 KM, 63,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, 319.000 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 340.000 KM, 61,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderno renoviran dvosoban stan na drugom spratu zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Orijentacija stana je ISTOK. Površinu stana 61m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 61,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 61 m2+dva balkona,renoviran,kablovska,blindirana vrata,III sprat (ukupno 6) Vlasnik 1/1. Uredna dokumentacija. Cijena 2600KM/m2 (vrijedi pogledati) 033/523-663; 061/260-596 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 75.688 KM, 61,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2019.,

www.indomio.ba

Novogradnja, stan u Lukavici na prodaju. Korišten. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Džidžikovac, 326.300 KM, 61,00 m2 cca 5350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. ; Džidžikovac .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 61,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja poslovni prostor od 61m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 319.013 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika.Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 61,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 151.000 KM, 61,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvosoban stan za najam u naselju Pejton na Ilidži. Nekretnina je smještena na drugom spratu manje stambene zgrade u neposrednoj blizini Osnovne muzičke škole. Lokacija posjeduje kompletan gradski sadržaj, a blaga izolacija od samog centra Ilidže će pružiti dovoljno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 509.600 KM, 61,00 m2 cca 8350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Socijalno u ulici Zmaja od Bosne. Stan je površine 61m2 + 15 m2 balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta a koja ima ukupno V spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 130.000 KM, 61,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću površine 61 m2 sa dvorištem površine 46 m2 u općini Centar, u ulici Gornji Kartal . LOKACIJA: Kuća se nalazi u ulici Gornji Kartal , općina Centar, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za porodični život,. Sam centar grada, sa svim svojim kulturno-historijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 134.200 KM, 61,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta i u svojoj površini od 61m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, degažmana, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 127.000 KM, 83,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Vraca, 400.000 KM, 83,00 m2 cca 4820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 490.000 KM, 83,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 443.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 443.000 KM, 83,00 m2 cca 5340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 465.000 KM
06.03.2026 - 443.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 815)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>