• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što manje 120 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što manje 120 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 1.131 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 96000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu kuću sa pomoćnim objektima, površine od 110 m2, sa zemljištem od 780 m2 i izlazom na rijeku Tilava. Kuća je uknjižena 1/1, posjeduje uredne papire, nedavno je adaptirana, ima asfaltni prilaz do same....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 165.000 KM, 110,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što manje 120 m2'
167.000 KM
250.000 KM
189.930 KM
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 48.600 KM, 113,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.500 KM, 114,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine 114m2 trostrane orijentacije nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao kancelarijski prostor(može se kupiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 185.000 KM, 115,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za najam izdvaja poslovni prostor u Bugojnu Poslovni prostor ukupne površine 115m2 na odličnoj lokaciji u ulici Sultan Ahmedova na glavnom šetalištu. Prostor se sastoji od podruma, prizemlja, i dva sprata. Vrsta grijanja: plinsko....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Obijekat se nalazi u Novopazarskoj ulici opstina Novi grad, Prilaz kuci odmah sa glavne ceste, kombi bus stanica pred kucom. Pored objekta se nalazi pomocni objekat 5x4m2 sa dozvolom za gradnju, oko kuce se nalazi vocnjak sa oko 20 raznih vocki, Pogled sa objekta na Bosmal.. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Na placu 590 m2 udaljenom 200 m od tramvajske pruge, kuća 42 m2, kompletno završena, useljiva, uz nju nezavršena dogradnja 33 m2 i uz ulicu nezavršen objekat 50 m2 predviđen za poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 120,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat/kuću na dva sprata u naselju Bojnik, općina Novi Grad. Nekretnina površine 120m2 se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži, dok na drugoj etaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 120,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuca, na dobroj lokaciji, uz glavnu cestu, struja voda, urbanistička saglasnost za izgradnju nove kuće, sve vlasnistvo 1/1 i odmah prevodivo! Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 144.000 KM, 120,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

povoljno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 53.000 KM, 120,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vracama, na početku Teočačke ulice, opština Novo Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 519 m2 i ima direktan pristup sa javnog asfaltiranog puta. Objekat se sastoji od dvije etaže sa dva zasebna ulaza. Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 225.000 KM, 120,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 198.000 KM, 120,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 57.000 KM, 121,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthouse sa tri spavaće sobe površine 121.25m2 pozicioniran na 6.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Lukavica, Ulica Hilandarska. Četverosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 121.25m2....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 123,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća uknjižene površine 123 m2, sagrađena na parceli ukupne površine 226 m2 u ulici Mandrina, opština Centar. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i tavana. Grijanje je plinsko. Kuća je izgrađena sedamdesetih godina i od tada nije bilo većih adaptacija što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 180.000 KM, 124,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 124m2 u naselju Kosevo.Stan se nalazi u ulici Asima Ferhatovica na drugom spratu manje stambene zgrade,izgradjene 60-tih godina.Stan se sastoji od dvije etaze koje su trenutno povezane unutrasnjim stepenistem ali mogu biti koncipirane i kao dvije,odvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 89.900 KM, 125,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vratniku, ulica Bakije sokak, općina Stari Grad. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 313 m2 na kojem se nalaze dva objekta/dvije kuće. Prvi objekat je uknjižen, a u pitanju je stara devastirana kuća površine 59 m2 u prizemlju. Druga....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 128,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu stambene provisine 128 m² , sa zemljistom 158m², nedavno renovirana krvona konstrukcija i fasda, sa pratecim svim infrastrukturama, sa uvrednim papirima, cijena 130000 km, PO DOGOVORU !!!!!! Tel.: 0043 676 51 41 978 Tel.: 00387 87 33 511 397 Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje vikend kuću u okolii TrnovaObjekat se nalazi u naselju Ilovice u opštini Trnovo. Objekat je u fazi gradnje, trenutno su završeni grubi radovi. Objekat je rađen u nordijskom modernom stilu. Kuća kad se završi bit će niskoenergetski objekat idealan za uživanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Blagovcu I, pozicija suncana, dva sprata odvojena vanjskim stepenistem. Dvije garaze, dva podruma i dvije velike terase. Gornji sprat useljiv, donji pri kraju adaptacije. Otvoren pogled na Blagovac. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 54.800 KM, 130,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 2200 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila. Druga etaža se sastoji iz dvije spavaće sobe. Grijanje je na drva. Pored kuće nalaze se dva plastenika. Posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 130,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vikendicu sa pratećim objektima i zemljištem u Trnovu, ul.Bogatići. Riječ je o nekretnini udaljenoj 25km od Sarajeva, smještenoj u federalnom dijelu Trnova. Malo naselje je u slijepoj ulici okruženoj bjelogoričnom šumom. Komšiluk....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 86.000 KM, 130,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Centru Sarajeva u ulici Vrazova. Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)