• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 što manje" pronađeno 967 nekretnina - prosječna cijena 1.174 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 97000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 66.000 KM, 74,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje kuću u Pofalićima površine 74 m2 u ulici Ruđera Boškovića. Kuća je nedavno adaptirana i ima dnevni boravak sa kuhinjom i dvije spavaće sobe. Kuća ima građevinsku dozvolu za još jedan sprat. Cijena: 66.000 KM .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 75,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan odličnog rasporeda površine 75m2 pozicioniran na 8. spratu zgrade sa liftom, ulica Jukićeva, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 62.500 KM, 75,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan visoke kvalitete u centru Sarajeva; Bosna i Hercegovina! Stan se nalazi u zgradi s prekrasnim pogledom na grad. Ima dva prekrasna balkona (južno i sjeverno orijentirano) na kojima se možete opustiti i uživati ​​u pogledu U blizini se nalazi Veliki Park i veleposlanstva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 75,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju potpuno renoviranog trosobnog stana na Breci. Sprat 1 u zgradi bez lifta. Dvostrana orijentacija Površina stana 75 m2 Balkon Centralno grijanje Zgrada od fasadne cigle Stan u potpunosti renoviran i prodaje se kao na fotografijama. svi detalji oko posjete stanu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 160.000 KM, 76,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Ferhadiji, u blizini Katedrale. Stan je ukupne površine 76 m2 na trecem spratu stambene zgrade bez lifta. Potrebna je renovacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 145.000 KM, 76,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 76m2 u ulici Dzemala Bijedica,na Cengic Vili.Nalazi se na prvom spratu dobro odrzavane zgrade,izgradjene ‘80-tih godina.Stan je u izvornom stanju,a adaptacijom bi se dobio jako lijep i prostran stan sa odlicnim rasporedom prostorija.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 155.000 KM, 77,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan od 77 m2 na Breci, ul. Himze Polovine. Sastoji se od: prostranog i veoma osuncanog dnevnog boravka, dvije spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave/spajza, balkona, kupatila i jos jednim dodatnim wc prostororom. Stan ima centralno gradsko grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 125.000 KM, 77,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se renoviran,trosoban stan stambene povrsine 77 m2. -Sastoji se iz dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavace sobe,dvije djecije sobe,posebno WC,posebno kupatili,ostava,prostrano predsoblje, -Stan ima terasu(oko 4 m2) i podrum(oko 2 m2) -Grijanje je centralno gradsko sa aluminijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 115.500 KM, 77,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

četvorosoban,ostava,balkon 6m2,podrum,2 wc,blizu gradskog prevoza,škole,trgovine,obdanište Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 107.800 KM, 77,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Idealan stan, za idealno malu cijenu 061/513015 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 80.000 KM, 77,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Bascarsiji(Kovaci),dva kupatila,prostran balkon sa lijepim pogledom.Za sve info broj +381641769876 +381638383253 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 162.000 KM, 78,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

78 m2+2 balkona (5 m2)+ostava Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 125.000 KM, 78,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 115.000 KM, 78,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 78m2 stambene povrsine u Pazaricu, sa garazom i okucnicom od 1412m2. Nalazi se u mirnom vikend naselju Šinici-Resnik,preko puta Osenika na mjestu sudara kontinentalne i mediteranske klime . Prodaje se potpuno opremljena sa namještajem i većom etno kolibom za odmor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 78,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2024.,

www.indomio.ba

Dobrodošli u svoj novi dom u mirnom naselju Breka, gdje se udobnost susreće sa elegancijom. Nekretnina se sastoji od dva sprata po 39 kvadrata. Ova kuća nudi dva zasebna stana smještena u ulici Breka 78. Kuća nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ova kuća je nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 78,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 78m2 pozicioniran na 9. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 79,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Grbavici, ulica Grbavička 72, 79m2, drugi sprat, trosoban, kupatilo+wc, ostava, balkon, povoljna cena. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Velešići, 133.000 KM, 79,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazu u veoma sigurnom i mirnom dijelu grada. sastoji se od 2 spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, wc-a, velikog hodnika i balkona. U blizini se nalazi skola i autobuska stanica. Udaljenost pijace ciglane je 3 min autom. Takodjer posjeduje podrumsku....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 127.000 KM, 79,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje trosoban stan kod kliničkog centra u Sarajevu površine 79 m2. Stan je smješten na trećem spratu u ulici Marcela Šnajdera. Stan ima sljedeće prostorije: – 3 spavaće sobe – Veliki dnevni boravak sa trpezarijom – Hodnik – 2 wc-a Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 84.400 KM, 79,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje trosoban stanStan se nalazi na odličnoj lokaciji i poziciji u naselju Dolac malta. Stan je u ulici Envera Šehovića u stambenom objektu na drugom spratu. Po strukturi stan je komforan trosoban ukupne površine 79 m2. Kompletan stanje zapadno orijentisan, lijepo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 814)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>