• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 KM/m2 pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 KM/m2 pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 KM/m2 pala cijena

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.052 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 92000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • interfon
    • građevinska dozvola
    • okućnica
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 KM na 230.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 230.000 KM, 102,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2025 - 245.000 KM
01.03.2026 - 230.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 470000 km do 2100 km/m2 pala cijena'
285.000 KM
22.000 KM
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)