• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km što manje barem 8 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 470000 km što manje barem 8 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km što manje barem 80 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km što manje barem 80 m2" pronađeno 946 nekretnina - prosječna cijena 1.899 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • interfon
    • 4.sprat
    • parking
    • lift
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 394.000 KM, 72,00 m2 cca 5470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. ; Malta .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 470000 km što manje barem 80 m2'
435.280 KM
265.000 KM
467.675 KM
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 410.000 KM, 72,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan Malta-Sibica - Novo Sarajevo,renoviran 72m2 (410 000 KM) https://olx.ba/artikal/75678914 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 72,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Branilaca Vijenca, općina Vogošća. Nekretnina površine 72m2 + balkon se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 72,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Zmaja od Bosne, naselje Socijalno. Nekretnina je smještena na drugom spratu zgrade bez lifta. Uknjižena površina je 62 m2, dok je stvarno stanje 72 m2.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 72,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu (kuću) sa uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. Naselje Ilovice se nalaze na 30 minuta od glavnog grada Sarajeva. Kuća je građena 2015. i 2016. godine, prva etaža iznosi 36m2 i potrkovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 72,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE STAN POVRŠINE 72.30m2 U NASELJU GRBAVICA UZ VILSONOVO ŠETALIŠTE OPĆINA NOVO SARAJEVO STAN SE SASTOJI OD : Dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika,predsoblja,trpezarije,kuhinje,toaleta,kupatila,dvije lođe te zajedničkih tavanskih prostorija. Zbog velikih prozora i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 144.000 KM, 72,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten stan na Ciglani, po dogovoru moze i nenamjesten.Pogled je na Zetru.Prostorije su dnevni boravak, trpezarija,kuhinja, dvije odvojene sobe, kupatilo sa wc-om, poseban drugi wc,hodnik na L, ostava u stanu, podrum, dvije natkrivene terase, stan ima 72 kwadrata na koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor od 72 m2 u strogom centru grada na prvom spratu u zgradi preko puta nekadasnje Estrade, nedaleko od Katedrale. Prostor ima cetiri prostorije, odvojeni mokri cvor i hodnik. Opremljen je telefonskom centralom, internetom, alarmom i klimom. Nekretnina posjeduje Plin....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 85.000 KM, 72,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Evo nešto sasvim drugačije na sarajevskom tržištu nekretnina - stan ili mala kuća na uglu ulica Tepebašina i Kranjčevićeva, vaš mali art kutak za življenje, mid-century modern home s garažom i baštom, vaša oaza za bijeg ali u samom srcu bosanskohercegovačke prijestolnice U maloj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 42.000 KM, 72,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Dolac Malti u zgradi "Šibica", ulica Ložionička, Općina Novo Sarajevo. Stan se nalazi na 19 (devetnaestom) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 45.000 KM, 72,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na Alipašinom Polju, ulica Ive Andrića, općina Novi Grad. Nekretnina površine 72m2 se nalazi na 14.spratu od ukupnih 16 spratova u zgradi sa dva lifta i sastoji se od hodnika, degažmana,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.374 KM, 72,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.960 KM, 72,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 380.000 KM, 72,00 m2 cca 5280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. Dvostrano orijentisan, sjever - jug. U neposrednoj blizini zgrade su svi neophodni sadrzaji,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 260.000 KM, 72,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 194.400 KM, 72,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 410.015 KM, 73,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 147.520 KM, 73,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – stan od 73 m2 po cijeni od 2.000 KM/m2 sa uračunatim PDV-om! Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 459.000 KM, 73,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 419.300 KM, 73,00 m2 cca 5740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 73,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3-soban stan sa garažom u jednoj od najljepših ulica Starog grada, u ravnom i mirnom dijelu u blizini Inat kuće, Vijećnice, Baščaršije, Stan se nalazi na 1-spratu manje stambene zgrade, građene 60-tih godina, čvrste gradnje sa AB skeletnim sistemom i zidovima od cigle.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 377.000 KM, 73,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kvalitetan trosoban stan u grbavickoj ulici. djelimicno renoviran. odican pogled i pozicija. u nepodrednoj blizini igralista, vilsonovog setalista, centra Alte, Importane, SCC. Solidna zgrada, sa video nadzorom ulaza, sprata i lifta. Dva lifta u urednoj funkciji. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 73,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i potrebno je samo higijensko krečenje. Odvojen toalet od kupatila. U blizini se nalazi autobuska stanica, škola i pijaca. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 333.000 KM, 73,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Realno, za ponudu najboljih nekretnina treba Vam najbolja agencija za nekretnine i najbolja prezentacija date nekretnine. Kako vidjeti sve detaljno, a da niste ograniceni vremenom ni situacijom, da mozete po 10 puta pogledati nekretninu koja Vas zanima a sve to na svom telefonu ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 73,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja iz svoje ponude odličan stan sa dvije spavaće sobe, ulica Odobašina, općina Centar, na svega desetak minuta hoda od svih sadržaja koje nudi gradski centar, a u isto vrijeme fenomenalna mikrolokacija pruža mir i izolovanost od gradske....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 66.000 KM, 74,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje kuću u Pofalićima površine 74 m2 u ulici Ruđera Boškovića. Kuća je nedavno adaptirana i ima dnevni boravak sa kuhinjom i dvije spavaće sobe. Kuća ima građevinsku dozvolu za još jedan sprat. Cijena: 66.000 KM .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 210.000 KM, 74,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2022.,

www.indomio.ba

BNpro nekretnine prodaje trosoban stan u naselju Hrasno, u neposrednoj blizini Pekare AS. Stan se prostire na 74m2 i sastoji se od: manje kuhinje, hodnika sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kupatila. Stan posjeduje unutrašnje i vanjske roletne, što nudi dodatnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.000 KM, 74,00 m2 cca 4390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na visokom prizemlju zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan istok - zapad. Površinu stana 74 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 288.600 KM, 74,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se lijep, komotan, trosoban stan, na 4 spratu četverospratnice, na odličnoj lokaciji, u ravnom dijelu grada, u blizini Trga heroja u Hrasnom. Zgrada redovno dobro održavana, očuvana; nanovo propisno rađen krov iza rata, nema kvarova, ili bilo kakvih nedostataka.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 74,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O !!! Prodaje se moderan, veoma lijep, renoviran stan, u Prvomajskoj ulici, u zgradi građenoj 70-tih godina, na 1 spratu. Lokacija, tiha, mirna, sa dosta zelenila, u blizini svih važnih javnih ustanova, vrtića, škole, ambulante, Doma zdravlja, Polcijske stanice, raznih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 74,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namješten stan Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 347.000 KM, 74,00 m2 cca 4690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 813)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>