• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana 80 m2 do 3800 KM/m2 balkon

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana 80 m2 do 3800 km/m2 balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 309.890 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju sa garažom na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 81,55m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na trećem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 312.945 KM, 82,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 310.000 KM, 81,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj prelijepi trosoban stan se nalazi na prestižnoj lokaciji na Grbavici, u ulici Behdžeta Mutevelića, te pruža prekrasan pogled na čitavu Grbavicu sa svoje 13. spratne pozicije. Zgrada u kojoj se nalazi ovaj stan izgrađena je 1977. godine i u veoma je dobrom stanju. Osim toga, zgrada....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 269.982 KM, 80,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.indomio.ba

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 303.615 KM, 78,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan četverosoban stan u Centru Četverosoban stan površine 77,85m2.Nalazi se na 5 spratu stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemal Begova, opština Centar. Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 460000 km 80 m2 do 3800 km/m2 balkon (101)
  • sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana 80 m2 balkon (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)