• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana što veće 60 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana što veće 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 430000 KM (malo jeftiniji)
    • 480000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 249.000 KM, 65,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 235.200 KM, 65,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor na gornjim Ciglanama, općina Centar. ; Ciglane .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se se stan 65m2, Dobrinja 3, Grada Bakua, suteren, pretvoren u poslovni prostor, za renoviranje. Cijena 55 000KM Napomena ; ne odgovaram na pitanje o zadnjoj cijeni .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 65,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan od 64 m2. Potrebno potpuno renoviranje. Nekada bio muzički studio. Stan se nalazi u prizemlju u ulici Vase Miskina kod Ekonomskog fakulteta u kvadrantu. Sve informacije na telefon 061549897 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum Ostava....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 450.800 KM, 65,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 65,68m2 po papirima i nalazi se na X spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona, ostave i kupatila. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 352.800 KM, 65,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 65 m2 + dva balkona i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje sa izlazom na drugi balkon, toaleta, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlično pozicioniran dvosoban stan novije gradnje u Istočnom Sarajevu Stan se nalazi na trećem spratu manje stambeno-poslovne zgrade izgrađene 2007. godine koja posjeduje lift. Strukturom je dvosoban i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 460000 km što veće 60 m2 (241)
  • sarajevo nekretnine do 460000 km zadnjih 7 dana što veće (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)