• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 460000 km najnovije potkrov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 460000 km najnovije potkrov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 460000 km najnovije potkrovlje što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 460000 km najnovije potkrovlje što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 430000 KM (malo jeftiniji)
    • 480000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 210.000 KM, 1500,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili ustupanje investitorima za gradnju dva placa sa urbanistickom dozvolom u Opcini Centar .Dozvoljena gradnja 2 stambena objekta u osnovi 10 x 12 m2 ,prizemlje,sprat i potkrovlje(ukupno 360 m2).Pripadajuca povrsina svakog placa 750 m2.Savrseno ravni placevi ,odlicnog prilaza....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 550,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat i vikendica na parceli od 2.000 m2 u Nahorevu. Vikendica se sastoji od prizemlja gdje je smješten boravak, kuhinja i WC i sprata koji je predviđen kao dio za spavanje. Pored vikendice izgrađen je poslovni objekat (hotel) sa restoranom, kamin salom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 540,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Profesionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje dvije kuće sa zemljištem na Ilidži, Kasindolska ulica, općina Ilidža, Sarajevo.Predmetne nekretnine su smještene na zemljištu ukupne površine 2208 m2, a istom se pristupa direktno iz Kasindolske ulice. Kompletno zemljište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 460,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vogosca, Gornja Josanica I broj 6, kuca od 340m2 + 120m2 neuradjeno, plac 820m2. Prizemlje – uredjen poslovni prostor 100m2 + kotlovnica, I sprat- cetvorosoban stan 120m2, II sprat- cetvorosoban stan 120m2, potkrovlje- 120m2 neuradjeno. Mogucnost prosirenja na jos jedan plac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 480.000 KM, 400,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novo izgrađena poslovno stambeni objekat u Sarajevu općina Novi Grad naselje Zabrđe. Kuća se se nalazi uz glavnu cestu sa veoma odličnoj poziciji, a sastoji se od prizemlja gdje se nalazi poslovni prostor sa dva sanitarna čvora i velikim portalom. Poslovni prostor je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 135.000 KM, 329,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje potpuno ravnu građevinsku parcelu, pravilnog oblika u centru Otesa, preko puta džamije, Općina Ilidža - Sarajevo. Parcela raspolaže površinom od 329 m2 od kojih se 106 m2 vodi kao stambeni objekat a 223 m2 kao dvorište. Predmetni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 410.000 KM, 300,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu nekretninu u nultom centru grada, potpuno sklonjenu od svega, te kao takvu idealnu za različite namjene tipa hostel, booking apartmančiće, starački dom, porodičnu kuću, ili pak 3 odvojene etažne jedinice sa zajedničkim stubištem. Okućnica broji 120 m² koji će....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 460000 km potkrovlje što veće (87)
  • sarajevo nekretnine do 460000 km najnovije što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com