• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 440000 km zadnjih 14 dana š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 440000 km zadnjih 14 dana š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 440000 km zadnjih 14 dana što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 440000 km zadnjih 14 dana što skuplje" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.318 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 410000 KM (malo jeftiniji)
    • 460000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • lift
    • 4.sprat
    • grijanje na plin
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 443.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje renoviran stan na odličnoj lokaciji – naselje Koševsko Brdo. Ova lokacija je poznata po ugodnom okruženju, obilju zelenila i dobroj povezanosti sa svim dijelovima grada, što je čini idealnom kako za porodični život, tako i za investiciju. ; Kratki opis: Prodaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 440000 km zadnjih 14 dana što skuplje'
370.000 KM
305.000 KM
288.893 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 388.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Zemljište ima pristup asfaltiranom cestom do samog placa. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 371.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Zakažite obilazak naših jedinstvenih nekretnina. ; Buća Potok .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 351.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa garažom u Sarajevu, opština Ilidža, naselje Stup, u ulici Stupska. ; Stup .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 178.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica u ulici Muhameda i Vladimira Mehmedbašića, novogradnja Nova Dobrinja. ; Lukavica .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 172.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju je potrebna adaptacija. ; Velešići .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 168.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na Palama, ulica Kalovita Brda. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 152.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju garsonjeru u Sarajevu, općina Novi Grad u ulici Alibega Firdusa. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 142.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Mahmutovac ; Mahmutovac .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)