• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skuplje 180 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skuplje 180 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.261 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 410000 KM (malo jeftiniji)
    • 460000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • moderan
    • 2.sprat
    • parking
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM, 176,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa ogromnim vočnjakom - Blagovac - Vogošća Opis nekretnine: Kvalitetno po projektu građena, uknjižena kuća novije gradnje spratnosti P+1 bruto kvadrature cca. 176m2 na ravnoj i osunčanoj....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 171,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća s garažom, smještena u mirnom naselju Buljakov Potok, općina Novi Grad, Sarajevo. Kuća se prostire na tri etaže (Pr+S+Ptk), ukupne površine u osnovi 57 m², a korisne površine 171 m², izgrađena na parceli površine 213 m². Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skuplje 180 m2'
225.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)