• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skup - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skup - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 440000 km dvorište što skuplje" pronađeno 100 nekretnina - prosječna cijena 1.848 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • 410000 KM (malo jeftiniji)
    • 460000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 75.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo zemlište u Nišićima- vikend naselje Borak ukupne površine 2165m. Nalazi se tačno u podnožju Etno Begovog sela u drugoj zoni Zaštićenog pejzaža Bijambare. Do zemljišta većim djelom vodi asfaltiran put –nekih 200 metra je makadam. Na zamljištu je postaojala vikendica i pomoćna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 65.000 KM, 44,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u ulici Zaima Sarca 2,Centar.Preko puta ambasade . Stan se sastoji od dvije spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,kipatilo I wc te hodnik. Stan je od 44 m² I ima veliko dvoriste +/- 160m2 sa obe strane stana.Do Katerdrale 3-5 minute hodom.Stan treba potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 64.000 KM, 44,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u centru u ulici Zaima Sarca 2 na Bjelavama kod Francuske ambassade . Stan je od 44 m² ,ima dvije spavace sobe,dnevni boravak I kuhinjom ,hodnik,te kupatilo I wc. Stan posjeduje takodje oko 200 m² zemljista tj dvoriste. Potrebno je stan cijeli renovirati ili....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 61.600 KM, 81,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 41m2 , dvorište površine 500m2 na placu od 581 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 57,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje komforan dvosoban stan površine 57 m² u strogom centru Sarajeva - ulica Titova. Zgrada se nalazi u jednom od prolaza glavne ulice tik preko puta Parkuše. Lokacija govori sama za sebe, pa tako u neposrednoj blizini imate sve što poželite na dohvat noge. Noćni život,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....