• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 430000 km dvorište 170 m2 š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 430000 km dvorište 170 m2 š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 430000 km dvorište 170 m2 što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 430000 km dvorište 170 m2 što skuplje" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.190 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 400000 KM (malo jeftiniji)
    • 450000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM, 176,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa ogromnim vočnjakom - Blagovac - Vogošća Opis nekretnine: Kvalitetno po projektu građena, uknjižena kuća novije gradnje spratnosti P+1 bruto kvadrature cca. 176m2 na ravnoj i osunčanoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoadaptirana kuca sa garažom na atraktivnoj lokaciji, naselje Vraca Prodaje se kuća na tri etaže ukupnog stambenog prostora površine cca. 250m2 sa garažom i dvorištem površine cca. 300m2 na veoma lijepoj i mirnoj lokacijiOvo su slike od gornjeg sprata,doljni sprat je jos u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 430000 km dvorište 170 m2 što skuplje'
295.000 KM
262.000 KM
225.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)