• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 420000 km najnovije barem 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 420000 km najnovije barem 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 420000 km najnovije barem 70 m2 što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 420000 km najnovije barem 70 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 275.025 KM, 63,00 m2 cca 4370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju TIBRA Stan se nalazi u ulici Stupska u zgradi izgrađenoj 2015 godine. Stan se nalazi na V spratu i po strukturi je dvosoban ukupne površine 63 m2. Stan je veoma komforan i prostran. Ulaskom u stan je hodnik iz kojeg je na lijevo niz hodnik spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60,44m2 (+3 podrum) pozicioniran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 339.000 KM, 63,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, prostran i svijetao stan na trecem spratu na prestiznoj lokaciji u ulici Kralja Tvrtka, Marijin Dvor. Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, odvojenom trpezarijom sa ostavom, hodnika, kupatila i dodatnog wc-a. Uknjiženo je 63m2 iako je realna povrsina veca.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 290.000 KM, 63,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 63m2 u Ulici Stupska u naselju Stup u Sarajevu. ; Stup .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 188.400 KM, 63,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - LOKACIJA II : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Azize Šaćirbegovic bb, Hrasno II sprat, opcina Novo Sarajevo, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje: 2002. godina - ukupna povrsina: 62,80....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 328.640 KM, 63,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 420000 km barem 70 m2 što manje (1113)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.