• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 420000 km barem 70 m2 što m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 420000 km barem 70 m2 što m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 420000 km barem 70 m2 što manje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 420000 km barem 70 m2 što manje zadnjih 14 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.536 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 288.982 KM na 287.504 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 287.504 KM, 68,00 m2 cca 4230 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 288.982 KM
16.05.2026 - 287.504 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 420000 km barem 70 m2 što manje zadnjih 14 dana'
370.000 KM
169.000 KM
305.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)