• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 2980 m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 2980 m2 najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 2980 m2 najnovije što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 2980 m2 najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2830 m2 (malo manji)
    • 3130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 3200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEMO,stambeno-poslovni objekat,koji se sastoji od :podruma,prizemlja i dva sprata ukupne površine 3.200 m2 na atraktivnoj lokaciji u Sarajevu u ulici Džemala Bijedića bb.Objekat posjeduje i zemljište za izgradnju pozemnih garaža i parking prostorom od 580 m2.Objekat je sada izgrađen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3184,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje više parcela ukupne površine od oko 50 duluma u naselju G.Kruševo, Opština Olovo, Zeničko-dobojski kanton. Zemljište se nalazi otprilike 9 km udaljenosti od naselja Dolovi u Olovu, koje je udaljeno 4,2 km od centra Olova. Udaljenost od....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Na upit, 3179,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Plac, Kozja Ćuprija Sarajevo. Na placu se nalaze uništeni-devastirani objekti površine 430m2 sa svim pratećim priključcima. tel.066/605-156 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3165,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, INDUSTRIJSKA ZONA PUT FAMOSA, PRVREDNI OBJEKTI I ZEMLJIŠTE! ; Gradjevinska dozvola KANALIZACIJA Parking mjesto PRODAJA, INDUSTRIJSKA ZONA PUT FAMOSA, PRVREDNI OBJEKTI I ZEMLJIŠTE!.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 126.200 KM, 3155,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište Sarajevo, Novi Grad, Zabrđe Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 3051,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište za izgradnju jedne/više stambenih objekata ili eventualno poslovnog objekta/hale u naselju Doglodi, opština Ilidža, kanton sarajevski. Predmetno zemljište raspolaže površinom od 3051 m2. Kompletno je ravno i posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3033,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo zemljište u naselju Blagovac II, opština Vogošća - Sarajevo. Predmetno zemljište se nalazi na samo 9 km udaljenosti od centra Sarajeva odnosno 10 minuta lagane vožnje. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran. Ukupna površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3010,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište u naselju Slivno, opština Breza, Zeničko-dobojski kanton. Predmetno zemljište je najpogodnije za izgradnju jedne ili više stambenih jednica. Raspolaže površinom od 3010 m2. Prelijepe je strukture i posjeduje asfaltirani....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 2980 m2 što veće (3647)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)