LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "sarajevo nekretnine do 180000 km pala cijena što manje zadnjih 14 dana" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 1.739 KM/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM
dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM
19.12.2025.,
www.indomio.ba
Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....
Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM
dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM
29.04.2026.,
www.nn-nekretnine.ba
Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....
internetoglasi.hr