• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 što manje potkrovlje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 što manje potkrovlje" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.073 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikendica ukupne površine 42 m², spratnosti Prizemlje (P) + Prvi sprat (1S) + Potkrovlje (Pk), smještena na parceli od 237 m², na lokaciji Šavnici, naselje Pazarić, općina Hadžići. Raspored prostorija po etažama: Prizemlje: prostrana kuhinja i toalet Prvi sprat: dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Istočnom Sarajevu – Dobrinja 1, Trg Na prodaju stan površine oko 48 m², smješten na drugom spratu zgrade u centru Dobrinje 1. Stan se sastoji od: • prostrane dnevne sobe, • spavaće sobe, • kuhinje i trpezarije, • kupatila, • balkona od cca 5 m². Posebna pogodnost je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 140000 km do 60 m2 što manje potkrovlje'
72.480 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 72.000 KM, 50,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje,pogodan za poslovni prostor(npr. ordinacije) Mogućnost proširenja,ostava u potkrovlju. Skoro adaptiran. Pet minuta do centra Ilidze. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)