• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 140000 km barem 60 m2 što j - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 140000 km barem 60 m2 što j - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 140000 km barem 60 m2 što jeftinije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 140000 km barem 60 m2 što jeftinije" pronađeno 540 nekretnina - prosječna cijena 1.048 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 961 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Vraca, 4.000 KM, 200,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Plac povrsine 200 m2 sa ruiniranim objektom osnove 56 m2 i svim prikljuccima. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 5.000 KM, 700,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Parcela blizu centra grada. Dobra investicija. Parcela nije sređena, pod travom i žbunjem. Ima šaht gradske vode, struju. Prije 1992. dobijeni svi papiri za gradnju kuće. Ipsunjava sve uslove za gradnju. Može prodaja ili zamjena. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Otes, 5.000 KM, 320,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

3 placa po 320 m2 u naselju Otes sva tri su ravni placevi do glavnog puta moguca kupovina 2 placa zajedno dok treci od ova dva odvaja put . Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 140000 km barem 60 m2 što jeftinije'
22.000 KM
25.000 KM
34.988 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 5.000 KM, 495,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište u Dobroševićima /Sarajevo/, veličine 495m2. Zemljište se nalazi 200m od Osnovne škole i autobuske stanice u Dobroševićima sa prekrasnim pogledom na sarajevsko polje. Zemljište je pogodno za gradnju stambenog objekta sa vlastitim prilazom. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 9.503 KM, 731,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

zemljiste za izgradnju kuce ili vikendice Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 10.000 KM, 4000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kod fabrike Pretis, vlasnistvo 1/1, 4000 m2. Cijena po dunumu je 30 000 KM ili 100 000 KM za cijelu parcelu. Zemljiste je 1.5 km od glavne ceste Sarajevo- Vogosca, u ravnijem dijelu, dozvoljena gradnja. U neposrednoj blizini placa nalaze se prikljucci za el.energiju, vodu i telefon.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 14.000 KM, 1500,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TILAVA zamljiste povoljno , struja i voda dovedeni do susjednog placa, Tel vlasnika ++381 64 280 30 50 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 15.000 KM, 1487,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Zemljište na prodaju 1487 m2. Opština Ilidža, mjesto Rakovica,naselje Zenik/Gaj.Cijena 15000 KM. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 15.000 KM, 850,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 18.000 KM, 500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2 placa u Reljevu,500 i 530 kvadrata,cijena je 35 000KM za oba,ili 18 000KM za pojedinacan plac. Informacije na: 065 800 892 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 20.000 KM, 1000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem 1000 m2 zemljista u Sovrlama. Zemljiste se nalazi 500 m od INE prije spomen cesme(vidi slike), ima asfaltni prilaz i poseduje sve potrebne dozvole i prikljucke. Cijena zemljista je 20 000 KM uz mogucnost dogovora. Dodatne informacije na tel: .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 20.000 KM, 4500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 4500m2. Zemljište je udaljena 2km od centra Ilidže, direktno kod Stojčevca. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta i njenog okruženja, na raspolaganju....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 20.000 KM, 1129,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se place ukupne površine 1.129 m² na odličnoj lokaciji u ulici Posavska, Opština Novo Sarajevo, Sarajevo. Detalji parcele: Površina: 1.129 m² Lokacija: Posavska, Novo Sarajevo, Sarajevo Uknjiženo: DA – uredna dokumentacija Infrastruktura – potpuno urbanizovan plac: Struja,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 20.400 KM, 1700,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemlju Dulum i sedamsto m2 u Centru Dogloda. Zemljiste uknjizeno 1 /1.Asfalt, kanalizacija ,struja,voda,plin.Nalazi se kod Dzamije u Doglodima. Tel 065549273 i 065979453 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 22.580 KM, 1129,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 75,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju potpuno renoviranog trosobnog stana na Breci. Sprat 1 u zgradi bez lifta. Dvostrana orijentacija Površina stana 75 m2 Balkon Centralno grijanje Zgrada od fasadne cigle Stan u potpunosti renoviran i prodaje se kao na fotografijama. svi detalji oko posjete stanu....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 30.000 KM, 18000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem 18 dunuma obradivog zemljista sa ostatkom od kuce na lokaciji novo naselje uz recicu majdanusu,sva infrastruktura,il zamena za banja luku il okolinu,,,,TEL 065 589 075 ili 065 775 505 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 30.000 KM, 218,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinski plac uknjižen 1/1 sudski i katastarski ili isti mjenjam po dogovoru za odgovarajuću nekretninu u Istočnom Sarajevu ili Beogradu. Plac površine 218m2 je uredno očišćen, nalazi se u Posavskoj ulici br.82 , naselje Hrasno brdo u Sarajevu, 700m od trolejbuske i 300m....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 30.000 KM, 1700,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište uz asfaltni put u Kasatićima, općina Hadžići površine 1.700 m2. Priključak vode obezbjeđen, a priključni šaht za telefon se nalazi na parceli. Parcela je ograđena metalnom ogradom sa pocinčanom mrežom (70% ograđena parcela). U cijeni zemljišta ulazi i kontejner....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 30.000 KM, 1000,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku kod stočne pijace parcelu za građenje od 1000 m2. Prilaz kamionom - RAVNICA. Cijena: 30.000 KM. Kontakt tel.: 061224620 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 31.000 KM, 1550,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište površine 1550m2 u naselju Rakovica nedaleko od Sarajeva. Zemljište je lagano nagnuto na jug zato ima dosta sunca i prelijep pogled u dolinu. Do parcele vodi asfaltiran put dok je uz samu parcelu makadamski. U blizini voda, struja, telefon. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 32.000 KM, 800,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište u Zabrđu Sarajevo, vlasništvo 1/1. za gradnju kuće Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 32.586 KM, 5431,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem voćnjak u Ljubnićima (Podlugovi), 5.431m2, sa 2 prirodna izvora i bazenom (6m3 vode prima), 6KM/m2. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 33.000 KM, 630,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Zemlju u Dobrosevicima,komunalije na placu.Vlasnistvo 1/1,papiri uredni.Dimenzije:duzina 43m,sirina 15m(oko 630m2). Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 35.000 KM, 71,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje trosoban potkrovni stan na Obali Kulina bana, u neposrednoj blizini Hotela President. Riječ je o zgradi smještenoj na pola puta između Careve i Latinske ćuprije, u žiži gradskog zbivanja i života šehera, sa dodatnim ulazom iz pješačke zone čaršije (ulica Aščiluk) te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 72,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Branilaca Vijenca, općina Vogošća. Nekretnina površine 72m2 + balkon se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 35.000 KM, 85,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trososoban stan u privatnoj kuci sa 3 stambene jedinice. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 35.000 KM, 1020,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište sa temeljima uz mogućnost građenja u opštini Hadžići, naselje Drozgometva. Zemljište je površine 1.020m2 i nalazi se blizu Zavoda u Hadžićima. Vlasništvo 1/1, papiri svi uredni i čisti. Za sve informacije....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 35.000 KM, 810,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.480 KM, 67,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 36.500 KM, 799,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište od 799m2, sa upisanim objektom tlocrtne površine 72m2 Zemljište se nalazi na mirnom i sunčanom dijelu naselja uz dvije ceste, prilaz i kompletna infrastruktura na placu, postojeći objekat pojednostavljuje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 38.000 KM, 900,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2026.,

www.indomio.ba

Detaljan opis OMRO d.o.o. Sarajevo predstavlja izbor građevinskih parcela koje se nalaze u Kremešu – Vogošća Zemljište je namijenjeno za gradnju, ali je potrebno podnijeti zahtjev za građevinsku dozvolu. MOGUĆNOST PLAĆANJA NA RATE! Površine parcela : 1: 902 m² – parcela 815/2 = 36.080....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 40.000 KM, 59,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje veći dvosoban stan sa garažom u ulici Avde Smajlovića, općina Novo Sarajevo. Predmetni stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dimenzije objekta su 7 m x 5 m. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju objekta nalaze se: dnevni boravak sa kuhinjskom nisom, toalet sa kupatilom, mala soba, hodnik sa unutrašnjim stepeništem. U potkrovlju su dve sobe sa terasom širine jednog metra koja se prostire....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 540)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>