• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 140000 km 2.sprat namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 140000 km 2.sprat namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 140000 km 2.sprat namješten što jeftinije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 140000 km 2.sprat namješten što jeftinije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.455 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 60,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 45,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60,44m2 (+3 podrum) pozicioniran....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 151.000 KM, 61,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvosoban stan za najam u naselju Pejton na Ilidži. Nekretnina je smještena na drugom spratu manje stambene zgrade u neposrednoj blizini Osnovne muzičke škole. Lokacija posjeduje kompletan gradski sadržaj, a blaga izolacija od samog centra Ilidže će pružiti dovoljno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2