• GoHome Professional
sarajevo nekretnine barem 60 m2 3.sprat grijanje n - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine barem 60 m2 3.sprat grijanje n - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine barem 60 m2 3.sprat grijanje na plin do 48000 KM

  • Za upit "sarajevo nekretnine barem 60 m2 3.sprat grijanje na plin do 48000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 45000 KM (malo jeftiniji)
    • 50000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 49.000 KM, 80,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan, naselje Mejtaš, ulic Tina Ujevića, opština Centar - Sarajevo. Stan je pozicioniran na visokom prizemlju stambene jedinice bez lifta (Austro - Ugarska gradnja). Uknjižena kvadratura iznosi 80m2, a stvarna kvadratura kojom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 85,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u Kranjcevicevoj 84 m2 po naravi 110 m2, adaptiran ulozeno preko 65,000 u njega, promijenjena stolarija uveden plin, novi radijatori, obnovljene instalacije vode, struje itd.Blizu bolnice, opstina, skole. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 80m2 u samom centru Sarajeva.Nalazi se u ulici Ferhadija i smjesten je na prvom spratu zgrade austrougarse gradnje.Prije par godina je promjenjena stara stolarija i zamjenjena sa visokokvalitetnim drvenim prozorima koji se savrseno uklapaju u ovaj tip....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija stana - Općina Stari grad kod Pivare. Stan 79m2, V sprat sa liftom, troiposoban, sa dva hodnika, kuhinjom, trpezarijom, wc i kupatilom sa wc, balkonom, podrumom i parking mjestom ispred zgrade. Stan orjentiran istok-zapad-jug. Plinsko grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 

www.nekretnine.ba

stan u strogom centru, blizu vijecne vatre. nedavno u potpunosti renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 35.000 KM, 71,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje trosoban potkrovni stan na Obali Kulina bana, u neposrednoj blizini Hotela President. Riječ je o zgradi smještenoj na pola puta između Careve i Latinske ćuprije, u žiži gradskog zbivanja i života šehera, sa dodatnim ulazom iz pješačke zone čaršije (ulica Aščiluk) te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine barem 60 m2 grijanje na plin do 48000 km (15)
  • sarajevo nekretnine barem 60 m2 3.sprat do 48000 km (1)
  • sarajevo nekretnine barem 60 m2 3.sprat grijanje na plin (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com