• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon zadnjih 14 dana do 80 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon zadnjih 14 dana do 80 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon zadnjih 14 dana do 80 m2 do 470000 km klima

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon zadnjih 14 dana do 80 m2 do 470000 km klima" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 51,00 m2 cca 9220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Topal Osman Paše. Stan je površine 51m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, kupatila, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 66,00 m2 cca 7130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Vojničko polje u ulici Hasana Sućeske. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 460.600 KM, 52,00 m2 cca 8860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 52 m2 + balkon 16 m2 i nalazi se na III spratu stambeno-poslovne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na ogroman balkon, spavaće sobe i kupatila. Stan je u zgradi Mali Bosmal. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 71,00 m2 cca 6340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala trosoban stan u ulici Sutjeska, općina Centar koji odlično spaja moderan i retro stil. Stan površine 71m2 nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.900 KM, 84,00 m2 cca 5020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten vrhunski trosoban stan u Sarajevo Toweru Trosoban stan površine 83.50m2, na 24 spratu Sarajevo Towera na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, naselje Malta, općina Novo Sarajevo. Stan se....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 42,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Bulevar u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 42,6 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 58,00 m2 cca 7100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. Stan je površine 58 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 82,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Džemala Bijedića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 8.spratu zgrade sa liftom i čine ga ulazni hodnik, hodnik, kupatilo, toalet, dvije spavaće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine balkon do 80 m2 do 470000 km klima (137)
  • sarajevo nekretnine balkon zadnjih 14 dana do 80 m2 do 470000 km (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)