• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon novogradnja što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon novogradnja što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon novogradnja što skuplje do 2300 km/m2 60 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon novogradnja što skuplje do 2300 km/m2 60 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.866 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.000 KM, 62,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan na Dobrinji. Stan ima dvije spavace, dnevnu, terpezariju, garderober i balkon. Stan se nalazi za 6om spartu u zgradi sa liftom. Za svu info, obratite se agenciji: https://www.locus.ba/search/listing/6110 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 137.000 KM, 62,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja, stan, Dobrinja 5, centralno grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Parking Blindirana vrata Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 128.000 KM, 65,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Stupu.Stan je kompletno i kvalitetno namjesten.Ima 65m2 plus 11m2 dva balkona.Nalazi se na 6 spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje,spavace sobe,djecije ili radne, ostave, hodnika, kupatila i posebno toaleta.Stan je osiguran, pod video nadzorom.U zgradi imaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2